A'dan Z'ye WEB Dönemleri (WEB 1.0, 2.0, 3.0, 4.0)

TheSadError

Katılımcı Üye
28 May 2022
388
267
...
Ellerine sağlık. Hiç böyle beklemiyordum internet tarihini. Baya eskiymiş internet. Ellerine sağlık.

tabi ki hacking durmayacaktır.
peki ya hiç crypter paylaşıldığını görüyor musun?
ya da yardım merkezinde yazdığı kodda vs takılan, kod isteyen birilerini görüyor musun?
Trojan ve virüslerde aktiflik görüyor musun?
Ya da artık kurban kasılamadığını görüyor musun?
ya da özgün konu paylaşımı?
Kaynak kod paylaşımı?
Şöyle bir gözlemledim de bütün legal srcler duruyorken genel olarak bir çok yerde, illegal olanlar teker teker kaybolmuş.
Ziyadesiyle şöyle sorayım sana:
Forumun eski hâlini biliyor musun? Ortada bilgi ile bilginin çarpışması olduğu dönemleri :)
Dostum gerçekten mi :) Gözünü aç. Birşeyler dönüyor. Tam çözemedim ama bir şeyler dönüyor. Düşündüğüm şey şu ki: artık gerçek dünyamızın içine sanal dünyayı sokmak istediklerinden ve bunu güvenli olduğunu göstermek zorunda olduklarından mıdır bilemiyorum ama ya hekırları kendileri için çalıştıracaklar, çünkü onlardan iyi ya da ilerde olmalılar.

Ya da en başından iyiydiler ve şuan orta düzey hekırlar artık sadece yetme hâline geldi. Bi anda. Aynı ekonomi gibi. Şuan orta gelirli diye bir şey kalmadı ne dersin kaldı mı? ;) Gözünü aç.
Haklısınız şimdilerde çok grafik konuları oluyor. Elimden geldiğince kodlama,hack dersleri konuları açmaya çalışıyorum. Account paylaşıyorum ama wifiteyi anlattığım bir dersi çöp bölümüne attılar :D .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.