Adele - Skyfall | Cover Art

Qowl

Yeni üye
3 Ara 2023
11
19

You may have my number
You can take my name
But you’ll never have my heart

m280nxa.png

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
908
11
716
Font seçimi yanlış, çok basık görünüyor, Ortadaki adele fotoğrafı neden transparan? Üst ve alltaki yazılar neden adele'nin arkasından geçiyor? Fotoğraf seçimi ve renk seçimi uyumsuz olduğu için zaten farkedilmez. Font renginden zaten bahsetmiyorum alttakileri okumak için monitörün kontrastını arttırmak gerekiyor...

başarısız bir çalışma olmuş elinize sağlık

Qowl

Yeni üye
3 Ara 2023
11
19
Font seçimi yanlış, çok basık görünüyor, Ortadaki adele fotoğrafı neden transparan? Üst ve alltaki yazılar neden adele'nin arkasından geçiyor? Fotoğraf seçimi ve renk seçimi uyumsuz olduğu için zaten farkedilmez. Font renginden zaten bahsetmiyorum alttakileri okumak için monitörün kontrastını arttırmak gerekiyor...

başarısız bir çalışma olmuş elinize sağlık
Font seçimi cover art'lara göre arattım ve bunlar elime geçtiği için seçtim, Adele fotoğrafının transparan olması opacity'sinin kısılmış olmasından dolayı kaynaklanıyor. Üst ve alttaki yazıların geçişli olması bana göre daha hoş duruyor. Ve, bu Cover Art için Adele'nin en uygun fotoğrafının bu olduğunu düşünüyorum. Monitör kontrastı normal olduğunda fontlar zaten gözüküyor, bu sizin monitörünüz ile ilgili ise bu benim sorunum değil.

Cover Art nedir onu araştırıp eleştiri yapabilirsiniz, bu tasarım Profil Fotoğrafı için değil, Kitap Kapağı fotoğrafı olarak tasarlanmıştır.

Eleştiriye açığım, ama dengesizine hayır.

flyin

Grafiker
10 Eki 2023
252
1
453
Adana Merkez Patlıyor Herkes
Öncelikle eline sağlık dostum, sözler biraz daha küçük yazılabilirmiş renk değiştirilebilir font da çok basit kalmış gibi son olarak arka plan biraz karmaşıklaştırılabilir, tekrardan eline sağlık.:)

Qowl

Yeni üye
3 Ara 2023
11
19
Öncelikle eline sağlık dostum, sözler biraz daha küçük yazılabilirmiş renk değiştirilebilir font da çok basit kalmış gibi son olarak arka plan biraz karmaşıklaştırılabilir, tekrardan eline sağlık.:)
Teşekkür ediyorum, dikkat edeceğim. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.