Adige Crypter v.1 %99 Fud

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
Eline sağlık.

Yüklediğiniz dosya şüpheli olarak algılanırsa, VirSCAN dosyayı gönderir ve analiz edilecek VirSCAN hizmetine katılan virüsten koruma yazılımı satıcılarına bildirir. Virüsten koruma şirketleri, gerçek bir kötü amaçlı yazılım bulunduğunda imza virüsü veritabanını güncelleştirir. VirSCAN'ın hükmüne veya anlaşmasına katılmıyorsanız, lütfen VirSCAN servisini kullanmayın.

DreaT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
345
2
hocam crypter yaptım bir tane stubu hangi yöntemlerle şifreledin bi kaç yöntem ile 10'a kadar düşürdüm avast hala yakalıyor püf noktayı anlatırmısın zahmet olmassa

RawSecure

Üye
27 Nis 2019
58
4
Istanbul
Selamun aleyküm paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Normal de istemekten çok çekinirim ama eğer gönlünüzden koparsa bana da password verebilirseniz çok sevinirim. Şuan da ihtiyacım olduğu için istedim hocam.

Çok teşekkür ederim. Hayırlı ramazanlar dilerim.

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,206
13
Selamun aleyküm paylaşımınız için çok teşekkür ederim.

Normal de istemekten çok çekinirim ama eğer gönlünüzden koparsa bana da password verebilirseniz çok sevinirim. Şuan da ihtiyacım olduğu için istedim hocam.

Çok teşekkür ederim. Hayırlı ramazanlar dilerim.

Üzerinden 4 hafta geçmiş. Patlamama ihtimali nedir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.