Sızma Testleri Admin Panel Basılan İndex Nasıl Aşılır?

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
133
Sitenin admin bilgilerini buldm
login kısmınıda login yaptm
birisi index basmış sayfaya indexi gözüküyor Şöyle

login yapınca admin panel gözükmüyor bunun bi çözümü varmı ?

Rip_Real_World

Katılımcı Üye
2 Ara 2022
435
133
yok aslında anlamadım aklımda wp kalmıs cp de olabilir farklı farklı olabilir ancak birinin mantığıni kavrarsa diğerlerini dahs rahat öğrenirsin
wp değil olsa ben anlardm :) c panel de değil onuda anlardm :) başka bişey bu boş ver cano saldım saten ben o siteyi ögrensemde bi önemi yok 2015 mi nyeymiş saten ben 2023 gov lu site buldm onla ugrasiom oda hash lı onla ugrasiom

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.