Admin panelden yedek alma

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
vBulletin Admincp'den Yedek Alma

vBulletin Forumlarınız Bir Bakarsınız Çökmüş ve Elinizde Hiç bir yedek yok. Eee ne olacak bütün yaptıklarınız boşamı gitti yani.Bunu önlemek için yapmanız çok basit birşey var arkadaşlar.

Bu adımları takip edelim.

Admincp ye girelim
Sol panelde en altta BAKIM bölümüne tıklayalım
Açılan bölümde Veri Tabanı Kopyasına Tıklayalım
Hepsine Evet Seçeneği var en üstte ona tıklayalım ve sayfayı aşağı çekelim ve aşağıda GİT yazan sekmeye tıklayalım. Size dosya indirecektir. işte bu forumunuzun yedeğidir. Bunu saklayın birşey oldumuda bunu yükleyin admincp den.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
bigdump adında küçük bi script var ona db bilgilerinizi yazıp çalştıracaksınız yapamayanlara ayrıntılı resmli videolu anlatabilirz..

akrep_0909

Üye
15 Ağu 2008
76
0
ya ben anlamadım neyı nasıl yapılacak kod felan varmı hıc vermemıssınız sadece resım bırakmıssınız

darkcod3

Yeni üye
21 Ocak 2009
33
0
Elinize sağlık süper paylaşım . Her site db sini almalı bence. Çünkü hacklendiğinde DB alınmadıysa hacker hemen temayı siler. Buda çok büyük kayıptır.

stemendest

Yeni üye
19 Tem 2008
7
0
BEn yedek Alıyorum, Cpanlden ve admincp den ama bunu Yuklediğim Zaman Konularım Gelmiyor Onu Anlıyamadım, Tam yedek Alıyorum Bunu NAsıl Yapabilirm Bi Yardım Edermisnz Acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.