Adobe After Effects & Adobe Photoshop Hk.

314Kachu

Üye
8 Eyl 2009
228
167
Seni seçtim 3.14Kachu
Herkese merhaba,

Ben After effects ve Photoshop programlarının full sürümlerini arıyorum (Kendimi geliştirmek için) ancak bulamadım. Win 10 \ 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Belki Grafik Tasarım bölümündeki hocalarımda bulunur. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılar.

cr007

Üye
26 Ara 2022
76
17
Matematik
Herkese merhaba,

Ben After effects ve Photoshop programlarının full sürümlerini arıyorum (Kendimi geliştirmek için) ancak bulamadım. Win 10 \ 32 bit işletim sistemi kullanıyorum. Belki Grafik Tasarım bölümündeki hocalarımda bulunur. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum.
Saygılar.
İnternette şunlar var belki işine yarar.

314Kachu

Üye
8 Eyl 2009
228
167
Seni seçtim 3.14Kachu

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
773
783
Piyasadan adobe sürümleri indirmeyin bilindik bir site hariç çünkü arkasında stealer oluyor iki gün geçmeden sizinde veriniz public olur crack kuracam diye bilegilerinizden olmayın.

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Bildiğim kadarıyla Adobe programları 64 bit işletim sistemi istiyor, yine de bakarım bulduğumda bu mesajı düzenlerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.