Adobe Creative Cloud Paketi - 2014

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
EvDRIa0.jpg

Adobe Creative Cloud Paketi - 2014

Creative Colud serisiyle birlikte artık üst versiyon çıkarmayacağını bildiren Adobe firması, gerek yeni programları, gerekse mevcut programları için güncelleme çıkararak daha iyi hale getirmeye çalışmaktadır. Bu pakette bu programların en güncel halini bulabilirsiniz.

Not: Pakette bulunan dosyalar update dosyası değildir.

İçindekiler:

After Effects
Audition
Bridge
Captivate
Dreamweaver
Edge
Animate
Flash Pro
Illustrator
Incopy
Indesign
Media Encoder
Muse
Photoshop
Lightroom
Prelude
Premiere
Speedgrade

Sistem Gereksinimleri
-Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64 işlemci
-Microsoft, Windows Service Pack 1 veya Windows 8 veya Windows 8.1 ile Windows 7
-2GB RAM (4GB önerilir)
-Kurulum için kullanılabilir sabit disk alanı 2GB; yükleme sırasında ek boş alan (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
-1024x768 ekran (1280x800 önerilir) 32-bit video kartı ile

Kurulum:
İnternet bağlantımızı kapatıyoruz. Crack klasörü içinde bulunan deaktivasyon dosyasına çift tıklıyoruz.

1-Yüklemek istediğimiz programın Setup dosyasına çift tıklıyoruz.
2-Açılan pencerede Yükle ve Dene menüleri mevcut.
Dene kısmına tıklıyoruz.
3-Sizden Adobe ID ile giriş yapmanızı isteyen bir uyarı alacaksınız.
4-Giriş yap kısmına tıklıyoruz ve İnternet bağlantısı uyarısız alıyoruz.
5-Daha sonra giriş yap seçeneğine tıklıyoruz.
6-Karşımıza çıkan pencerede ''Adobe Yazılım Lisans Sözleşmesi'' yazısının
altında bulunan dil seçeneğinden
English (International)
English (North America)
Türkçe seçeneklerinden birini seçip Kabul et butonuna tıklıyoruz.
7-Karşımıza çıkan pencerede Yükle butonuna tıklıyoruz ve programı kuruyoruz.

Kurulum bittikten sonra Programı açıyoruz.

8-Sign in Later butonuna tıklıyoruz.
9-Licence This Software butonuna tıklıyoruz.
10-Enter Serial Number butonuna tıklıyoruz.
11-Crack Windows klasöründe bulunan X Force dosyasına tıklıyoruz.
11-Generate butonuna tıklıyoruz. Seri numarası şu anda aktif.
12-Seri numarasını kopyalayıp açılan bölüme yapıştırıyoruz.Next butonuna tıklıyoruz.
13-Sign in Later butonuna tıklıyoruz
14-Adobe Software License Agreement penceresinde Accept butonuna tıkladıktan sonra Photoshop CC açılacaktır.

İnterneti açıyoruz. Program açıldıktan sonra ekranda beliren pencerede Having trouble connecting to the internet yazısına tıklıyoruz. Offline Activation butonuna tıklıyoruz.
Generate Request Code butonuna tıklıyoruz ve çıkan kodu daha önce açtığımız X Force crack programında Request bölümüne yapıştırıyoruz.

X Force programında bulunan Generate butonuna tıklayıp çıkan kodu Offline Activation bölümündeki Response Code bölümüne yapıştırıyoruz. Activate butonuna tıkladıktan sonra Photoshop CC sürümünü sorunsuz bir şekilde kullanabiliriz.

Turbobit Part 1
Turbobit Part 2
Turbobit Part 3
Turbobit Part 4
Turbobit Part 5
Turbobit Part 6
Turbobit Part 7
Turbobit Part 8

Letitbit Part 1
Letitbit Part 2
Letitbit Part 3
Letitbit Part 4
Letitbit Part 5
Letitbit Part 6
Letitbit Part 7
Letitbit Part 8

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Virüs total ekle dostum.

Adobe Creative Cloud içindeki programlardan bazıları bazı işletim sisteminde çalışmıyor örneğin after effect windows 7'de çalışmıyor vista'da çalışıyor bunları da bence bildir konuda :) ellerine sağlık.

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Yanıltıcı bilgiler vermeyelim dumann05, şu an sistemimde kurulu hatta. After Effect CC Windows XP/Vista/7/8 desteklidir. Virus Total Konusuna gelince maksimum 64MB dosya taratır aklında bulunsun :)

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Yanıltıcı bilgiler vermeyelim dumann05, şu an sistemimde kurulu hatta. After Effect CC Windows XP/Vista/7/8 desteklidir. Virus Total Konusuna gelince maksimum 64MB dosya taratır aklında bulunsun :)

Ben indiremiyorum rauna sordum bana win 7 de calismiyor dedi bende indiremeyince haklı buldum raunu eger sen iyle doyorsan öyledir. .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.