Adobe Illustrator ile Tabela Tasarımı Yapımı!

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

Bu videomda size Corel Drawda yapılan tabela tasarımlarının nasıl adobe illustrator programında yapılacağını gösterdim.
Bu sayede nasıl tabela tasarımı yapılır ve adobe illustrator cc 2022 programında
tabela tasarımı yaparken nelere dikkat edilir bütün detayları anlattım.

Keyifli seyirler THT :)

OzgurrBey

Üye
14 Şub 2022
54
24
Küba

Bu videomda size Corel Drawda yapılan tabela tasarımlarının nasıl adobe illustrator programında yapılacağını gösterdim.
Bu sayede nasıl tabela tasarımı yapılır ve adobe illustrator cc 2022 programında

Elinize sağlık.

XTRIAL

Üye
13 Ara 2020
223
278
Elinize sağlık faydalı bir paylaşım. Belirtmek isterim ki tabela malzeme bilgisi de olursa tasarımlarınız buna göre daha iyi şekillenir. Bazı tasarımların uygulama noktasında tasarımla aralarında ciddi farklar olabiliyor. Bu da isteneni veremeye biliyor.

13 Nis 2022
179
113
тüяκıчe

Ellerinize Sağlık, Güzel bir Konu Olmuş :)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Ellerinize Sağlık, Güzel bir Konu Olmuş :)
ski konulara mesaj atma yasağı kaldırılmıştır.

Elinize sağlık hocam.

Eline emegine saglik hocam.

Emeğinize sağlık

Elinize sağlık.

Emeğinize Ellerinize Sağlık
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim ilginiz alakanız için çok teşekkürler. İsteklerinizi belirtirseniz, onlar ile ilgili de videolar yapabilirim.

Elinize sağlık faydalı bir paylaşım. Belirtmek isterim ki tabela malzeme bilgisi de olursa tasarımlarınız buna göre daha iyi şekillenir. Bazı tasarımların uygulama noktasında tasarımla aralarında ciddi farklar olabiliyor. Bu da isteneni veremeye biliyor.
Kesinlikle haklısınız, vinil yani germe tabelalar için bu teknik kullanılabilir. Kutu harf için bu şekilde bir tasarım yapmak doğru olmaz tasarımdan tasarıma değişiklik gösterebilir. Işıklı, ışıksız tasarımları buna göre şekillenir tasarımda anlatmış olduğum vinil germe tabelalar için çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Görmeyen arkadaşlar için güncel :)

Arkadaşlar videoya da yorumlarınızı desteğinizi bekliyorum THT'nin desteği benim için önemli :)

Arslan'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,270
3,458
Eline sağlık Tugay, sade ve güzel bir tabela tasarımı olmuş, karmaşık tabelalar dikkat çekmiyor.

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.