Adsense Hesap Alışı - Satışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SP

Ticaret Kategorisi Sorumlusu
29 Eki 2018
2,596
457
Değerlendirme - 100%
2   0   0
 • Konu açabilmek için minimum 3 aylık forumumuzda kayıtlı olmanız lazım. Eğer bu şartı sağlamıyorsanız ve direkt ticaret konusu açmak istiyorsanız, herhangi bir vip üyeliğe sahip olmalısınız.
 • Askıya alınmış hesap satışı yasaktır. Askıya alma işlemi biten hesapların satışı bu durum konuda belirtilerek yapılabilir.
 • Pinsiz hesap satın alınması durumunda bu hesaba pin alınamaması, hesabın kapanması, pin kodunun gelmemesi gibi sorunlarda mesuliyet alan kişidedir.
 • Satış konularında hesap türü belirtilmelidir. Hesap türünü bireysel/kurumsal olarak belirtilmeyen hesaplarda eğer sorun yaşanırsa alıcılar haklı olarak gözetilecektir. Çünkü kurumsal hesaplarda ödemeler kurumsal ibanlara gönderilmektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Kanun ve Mevzuatlara aykırı hesapların ticareti (özellikle +18, illegal, bahis veya bet vb. faaliyetleri içeren hesaplar) kesinlikle yasaktır.
 • Konu açılırken aşağıdaki şablonların kullanılması zorunludur:
  Durum: (Alıcı - Satıcı)
  Hesap Türü: Web AdSense (Birseysel mi ?- Kurumsal mı ?) & YouTube Adsense (Youtube Adsense ise kaç adet kanal bağlı olduğu belirtilmelidir.)
  Hesap Tarihi:
  Pin: Pinli / Pinsiz
  Ödeme Alındı mı: Evet/Hayır (Ödeme alındı ise geçmiş raporlardan kaç ay alındığının ekran görüntüsü)
  Adres onayı: Yurtdışı ülke adresi ise belirtiniz / Türkiye adresi ise belirtiniz / Kimlik onaylı ise belirtiniz. (isteğe bağlı)
  Onaylı Site Sayısı: X Adet
  Telif / İhlal sorunu yaşandı mı:
  Kesinleşen Ücret:
  Kesinleşmeyen Ücret:
  Hesap Fiyatı: Kesinleşen ücret varsa fiyata dahil olup olmadığı belirtilmelidir.
  Mail Durumu: Kurucu mail / ilk mail / normal mail
  Diğer Eklemek İstedikleriniz: Kendi eklemek istedikleriniz varsa ekleyebilirsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.