ADSL lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hizmet_emre

Yeni üye
11 Nis 2008
10
0
arkadaşlar. kotalı 4 gb int. kullanıyom. fakat sürekli her ay geçiyorum sınırı. ttnet e gitsem limitsiz tarife istesem geçirirler mi? ayrıca ben bu isteğimi3-4 ay kullancam sonra tekrar limitli 4 gb tarifeye geçsem acaba olur mu?

lütfen yardım edin....:):):)

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
yANLIŞ BİLMİYORSAM SINIRSIZA GEÇE BİLİYORSUN AMA SONRADAN SINIRLI YAPAMIYORSUN KAMPANYALI ANLAŞMALARDAN YARALANDI İSEN MÜMKÜN DEĞİL ... (kanapanyadan kastım abone olanlara modem bedava falan gibi)

muratim33

Yeni üye
17 Kas 2007
29
0
yeni üyü olmuşan olmaz 2 veya 3 ay sonra yapıyorlar eski isen hemen yaparlar telekoma gitmene bile gerek yok telefon kimin üzerine kayıtlı ise o arayıp telefonla yapabilir

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
444 0 375 i ara Menu de zaten tarife degisikligi tuslamani saglicak bir kisayol var , arkadasinda dedigi gibi bir kampanya sozlesmen yok ise tarife gecislerinde sorun yasamazsin ay kesim gunu bitiminde tarife degisikligini aktif hale getiriyorlar , ben mesela limitsiz kullaniyom bundan once bir ayda 4 aylik fatura verdigim zamanlar olmustu eger cok geciyorsan limitsize gecmeni tavsiye ederim 59 Ytl,

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
maddi durumunda iiyse şayet ben senin yerinde olsam direk kablonete geçerim ben kullanmıyorum ama benim arkadaşım kullanıyor çok memnun ayrıca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.