⭐Aerokinezi Nedir?Nasıl Yapılır?⭐

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
Merhaba arkadaşlar her zaman ki gibi yine bir zihin gücü etkinliğiyle devam ediyoruz.Bugün Aerokineziyi inceliyecez.(bir şey fark ettim açtığım 3 konuda sonu nezi diye bitiyor hmm :/)

Her zaman ki gibi ilk nasıl yapılır değil nedir? hemen bakalım.

Nedir?

Aerokinezi havayı kontrol etmektir.Evet havayı kontrol etmektir.

Neler Yapılabilir?​

Rüzgar çıkarabilir,rüzgarın hızıyla oynayabilirsiniz.Bir de kapalı ortamada ki havayı rüzgara çevirebilirsiniz.(ben demiyorum onlar diyor şşş aramızdalar)

Nasıl Yapılır?​

İstediğiniz bir yer olabilir ama sessiz olması lazım.Mekanızı seçtikten sonra konsnantre(nasıl yazılıyor :trl)olun.Bir kaç dk zihninizi dinlendirin havayı hissetmeyi çalışın.Havanın soğuk mu sıcak mı olduğunu,yavaş mı?hızlı mı? olduğunu hissetmeye çalışın.Yaklaşık 1 saat boyunca her gün bunu yapın.

Not:​
Sakın kendinizi kasmayın:)trl)rahat olun deneyin​
.

(şşş cillüminati var şşşş)​

Bugünlük bu kadar kaynak bir çok forum(copy+paste yapamadım forumlar kapatmış tek tek yazdım en azından eğlenceli oldu :( (deli miyim la ben kendi kendime konusuyom :trl)

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik
Yararlı konu,eline sağlık.
Ayrıca belirteyim;
Bu çalışmayı yapmadan önce EN AZ BİR SAAT meditasyon yapmanız gerekmekte,aksi durumda pozitif bir sonuç alamazsınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.