Afk Kalınca pc bozuluyor

ditanza

Üye
6 Eyl 2022
57
10
son birkaç gündür afk kaldığımda klavye mouse monitor bozuluyor kapanıyor yada tak çıkar yapmam gerekiyor ama bu hatayı sadece afk kaldığımda alıyorum. pc başından tuvalete bile gitsem geldiğimde birşeyler bozulmuş oluyor. sizde hacklendim mi yoksa başka birşey mi var

Junkie1337

Üye
22 Ara 2022
75
10
son birkaç gündür afk kaldığımda klavye mouse monitor bozuluyor kapanıyor yada tak çıkar yapmam gerekiyor ama bu hatayı sadece afk kaldığımda alıyorum. pc başından tuvalete bile gitsem geldiğimde birşeyler bozulmuş oluyor. sizde hacklendim mi yoksa başka birşey mi var
Bios uptade yapmanda fayda var driverleri güncelle sonra bak bakalım

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,154
26
363
merhaba
şikayetiniz son bir kaç gün içinde oluyorsa en sağlıklı yöntem sisteminizi geri yüklemenizdir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.