After Effects Editim Nasıl Olmuş ?

'Alp Er Tunga

TSK 🇹🇷
14 May 2022
99
95
underground
Pek anladığım söylenemez bu efekt işlerinden lâkin aşırı derecede göz yorucu olmuş edit. Biraz daha sadeleştirirsen çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Pek anladığım söylenemez bu efekt işlerinden lâkin aşırı derecede göz yorucu olmuş edit. Biraz daha sadeleştirirsen çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
Teşekkür ederim,aslında normalde bu göz yoruculuğu normal hatta benim videomda neredeyse çok az,demek ki hoş gözükmüyormuş
Not : Diğer edit videolarında gerçekten çok var bende sevmiyorum onları

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Eline sağlık. Herşey iyi ama çok büyük bir hata var. Takım olmamış :D Arda Güler olsa mükemmel olurdu. Edit gayet güzel ama :)

Dadas2506

Yeni üye
28 Ağu 2019
14
13
jitem daire başkanlığı
hocama katılıyorum kardeşim ama eğer bi videoyu tek panel içerisinde yaparsan müzik başlayana kadar sonradan bi iki efekt daha ekledikten sonra mükemmel olur diyebilirim.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
322
After effects'te çok güzel efektler ve geçişler var bunları araştırıp videolarınıza daha ilgi çekici tonlar ekleyebilir, daha fazla izlenme zevki verecek geçişler vs ekleyebilirsiniz. Kötü denilemez iyisiniz geliştirdikçe çok daha iyi şeyler çıkaracağınızdan eminim.

hackerprogg

Yeni üye
14 Ocak 2023
2
0

Herhangi bir sorun olur ise kusura bakmayın,bir sorun olmaz diye atıyorum.
Editimde nelerim eksik,neleri geliştirebilirim ?

Not : İsterseniz PF verebilirim
reis video telofono göre yapmıssın video arkayı bulanıklaştırma yapsan videon daha ön plana çıkar
ve şarkıya video şarkıya uyuma dikat et bunları yaparsan videoların cok izlenir :) video güzel devam

OBT is HeRYerDe

Anka Team
11 Ara 2020
2,535
1,436
Hepsi uyumlu ve ritimli,basslara göre
Keşke mesaj kasmak için spam attığınızı kabul etseydiniz boş yere videoya yanlış eleştiri yapmak yerine
Şimdi Dostum Ben Uzun Zaman Adobe After Effects Kullandım, Edit Yaptım, Bir Çok Sayfa Yönettim Böyle İçerik Üreten. Sana Tavsiye Vermek İçin Yazıyorum Fakat Sen Bunu Kötü Algılıyorsun, Amacım Mesaj Kasmak Değil Rütbem Yeterli Benim İçin. Böyle Kötü Mesajlar Yazmayalım Lütfen Bir Daha, Gelişmen Ve Daha İyi Yerlere Gelmen Dileğiyle. İyi Forumlar.

( Uyumlu Hâle Getir Dedim Ama Bir Sonraki Editlerin İçin, Geçişler İçin De Farklı Şeyler Kullanabilirsin Bunlar Pek Beğenilmez Anlamında. )

Son düzenleme:

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
958
Öncellkle eline sağlık, geliştirilebilecek noktalar mevcut onun dışında güzel.

1: 9:16lık çalışma alanına 16:9luk video koymuşsun. Bir video ya 9:16 ya da 16:9 olur. İkisi aynı anda olduğunda kötü durur.

2: Geçişler güzel fakat yeni tür geçişler kullanabilirsin.

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Eline sağlık. Herşey iyi ama çok büyük bir hata var. Takım olmamış :D Arda Güler olsa mükemmel olurdu. Edit gayet güzel ama :)
Abdülkadir >> 😂
hocama katılıyorum kardeşim ama eğer bi videoyu tek panel içerisinde yaparsan müzik başlayana kadar sonradan bi iki efekt daha ekledikten sonra mükemmel olur diyebilirim.
Haklısınız bende bu duruma üzülüyorum ama 16:9'luk atarsam videolar izlenmiyor.
After effects'te çok güzel efektler ve geçişler var bunları araştırıp videolarınıza daha ilgi çekici tonlar ekleyebilir, daha fazla izlenme zevki verecek geçişler vs ekleyebilirsiniz. Kötü denilemez iyisiniz geliştirdikçe çok daha iyi şeyler çıkaracağınızdan eminim.
Hocam ne yapacağımı şaşırdım 2 arkadaş daha az efekt ekle diyor 2 kişi geçiş vs. ekle diyor (Bu arada geçiş vs. olarak gayet iyiyim :
reis video telofono göre yapmıssın video arkayı bulanıklaştırma yapsan videon daha ön plana çıkar
ve şarkıya video şarkıya uyuma dikat et bunları yaparsan videoların cok izlenir :) video güzel devam
Arka bulanıklaştırmayı yapıyordum,biraz amatörce gözüküyor diye artık yapmıyordum,dikkate alacağım.
Öncellkle eline sağlık, geliştirilebilecek noktalar mevcut onun dışında güzel.

1: 9:16lık çalışma alanına 16:9luk video koymuşsun. Bir video ya 9:16 ya da 16:9 olur. İkisi aynı anda olduğunda kötü durur.

2: Geçişler güzel fakat yeni tür geçişler kullanabilirsin.
Bu videoda çok geçiş yok,haklısınız ama geçişli videolarım var , bir de böyle deneyeyim demiştim :
Böyle daha mı güzel ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.