Ağdaki Kişilerin Facebook Hesabını Çalmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Tem 2007
9,549
90
Ağdaki Kişilerin Facebook Hesabını Çalmak

İster kablolu İster Kablosuz Sizin Ağınıza Bağlı Facebook Kullanıcılarının e-mail Ve şifresini Almak Mümkün.

Sadece Yapacağımız İlk Şey Live HTTP Headers kurmak

işte linki:

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/live-http-headers/

xGBjm6.jpg

Kişinin Bilgileri facebook’a giriş yaptığımız zamanda header olarak facebook serverine gönderilir. Yani header bilgilerini takip edersek kişinin mail bilgilerie ulaşabiliriz.

Yukarda kırmızı ile işaretlenen yere dikkat ediniz gönderdiğimiz veriyi içeriyor Şifre ve mail adresini Görebiliyoruz Kullanması Yapması Çok kolaydır Zorluk Çıkartmaz Bu yöntemle sadece facebook çalma deil header kullanılarak gönderdiğimiz tüm bilgileri elde edebiliriz.Bilindiği Üzere İnternet Cafelerde Aynı Ağ Üzerine Bağlı Bilgisayarlar Var Buradada Bu Anlattığım Olayla Facebook Bilgilerini Elde Edebiliriz

YELLOWRED

Üye
18 Eyl 2015
230
0
System32
çok iyi paylaşım

mozilla eklentisi olarak kuruluyor hemen kurdum ama resimdeki ekranı görmemiz için nerden tetiklicez onu bulamadım

EDİT: buldum ekran boş geldi çünkü ağda kimse yok asıl sorum şu bu özelik kişi facebook girişi yaparken açık mı olması lazım bizde yoksa herhangi bi zman aralığında bakıp kontrol edebilirmiyiz ?

Son düzenleme:

H2Q

Üye
30 Eki 2014
90
0
İzmir
Yararlı bir konu ; birçok çeşidi var ancak dosya indirmeden kullanılabilecek en güzel proğram aklımdaydı bir ara ama açmamıştım.Sen açmışsın kullanımı da çok basit...

stmbox

Yeni üye
22 Eki 2012
37
0
arkadaşlar forumdan yardım istemek yasak mı neden mesajlarım siliniyor sorduk yapan oldumu mesajlarım silinde.

Energizer01

Katılımcı Üye
5 Nis 2013
661
1
/root
Şuan facebookta çalışmaz çünkü server ve pc arasındaki bağlantı ssl ile kriptolanıyor, fakat ssl sertifikası olmayan siteler için halen çalışır durumdadır...

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Zaten bu yüzden gördüğünüz her ağa atlamayın diyorlar. Ağ üzerindeki bir bilgisayarı hacklemek kadar kolay bişey yok :D

MarcosEvilla

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
367
0
Kayseri^^
çok iyi paylaşım

mozilla eklentisi olarak kuruluyor hemen kurdum ama resimdeki ekranı görmemiz için nerden tetiklicez onu bulamadım

EDİT: buldum ekran boş geldi çünkü ağda kimse yok asıl sorum şu bu özelik kişi facebook girişi yaparken açık mı olması lazım bizde yoksa herhangi bi zman aralığında bakıp kontrol edebilirmiyiz ?

sag üstten ayarlara gir eklentiler de
sol taraftan eklentiye tıkla sonra
orda o eklenti cıkınca seceneklere bas
bu kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.