Age of mithology yardım siyah ekran sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
29 Tem 2009
210
0
Beyler zamannıma ve kotama kıydım age of m. i indirdim kurulumu herşeyi yaptım ama oyunu açıyorum o klasik age of m. resmi gelio ondan sonra oyun menüsü gelmesi lazım heralde ama siyah ekran gelio mouse n imleci görünü sadece bekledimde okadar ama gene bişe olmadı

lütfen bilen biri yardım :yo

edit AgitCaN //gerekli cevaplar verildiği için konu kılıtlenmiştir

wwkanun

Üye
12 May 2009
51
0
Ütopya
Kardeş indirdiğin siteyede bağlı olabilir bağzı sitelerde eksik dosyadan bu gibi sorunlar oluyor benimde başıma geldi aynı olay bende mecburen silmek zorunda kaldım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.