Ahmetet İşletim Sistemi

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
+13.06.2014 Kısa ayrıntısız videolu tanıtım eklendi !

Video için tıkla

+11.05.2014 yeni 16 adet resim eklendi
+11.05.2014 Sağ üst tarafa çek-aç (android'teki gibi) menü eklendi
+11.05.2014 tht wallpaper'i
+11.05.2014 yeni sağ tık menüsü ...

+26.04.2014 Taslak olarak paint eklendi
+26.04.2014 Kendi yaptığım "temha" programlama dili eklendi ve türkçe html geliştirildi

Ara ara geliştirdiğim küçük bir "Sanal işletim sistemi" gibi bir şey yaptım yaklaşık 26 tane fotoğraf attım fakat daha fazlası var her şeyi çekmedim bilerek eksiklerimi ve olması gerekenleri belirtirseniz sevinirim

Fakat üstünde çok emek harcadım lütfen kötü yorumlar yapmayın

- Virustotal Tıkla -

İndirme Linki : Tıkla ve indir

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php

image.php
image.php

image.php

vzRz5v.png

p4WAyN.png

W2QzBq.png

38q5rO.png

RyPAmG.png

krWQ47.png

NV1XaN.png

aqGv9R.png

YPNyna.png

279dL0.png

BXAnJj.png

8ndOqr.png

DXd1z1.png

mlkbOy.png

ElRLG9.png

jJWM0G.png

ZNE6v0.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

By-JonJonX

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,563
0
Forum Polisi
Emeğine Sağlık Dostum
Bundan Sonra Daha Başarılı Uygulamalar Yapacağina İnanaıyorum..
Birde Yaptığın Programlarda TürkHackTeam İbaresini Kullanırsan Daha Güzel Olur..

Selametle...

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
Emeğine Sağlık Dostum
Bundan Sonra Daha Başarılı Uygulamalar Yapacağina İnanaıyorum..
Birde Yaptığın Programlarda TürkHackTeam İbaresini Kullanırsan Daha Güzel Olur..

Selametle...

Teşekkür ederim , tamam kullanırım programı halen geliştiriyorum eklerim TürkHackTeam ibaresini de :D İyi akşamlar :)

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
16 yaşında bir insan için hiç fena değil baya yeteneklisin ,, ancak paint ve internet tarayıcısında problem var ,,

Görsel olarak güzel ama geçici bellek yükünü temp'e mi verdin???

Bir de işlev olarak özellikleri neler ? Yani nerelerde kullanılır? Ne amaçla kullanılır?

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
16 yaşında bir insan için hiç fena değil baya yeteneklisin ,, ancak paint ve internet tarayıcısında problem var ,,

Görsel olarak güzel ama geçici bellek yükünü temp'e mi verdin???

Bir de işlev olarak özellikleri neler ? Yani nerelerde kullanılır? Ne amaçla kullanılır?

Teşekkür ederim pek yetenekle ilgisi yok üstünde durulunca yapılamayacak şey değil paint'i en yakın zamanda geliştireceğim aklımda bulunsun diye oraya ekledim tarayıcıdaki problemi söyleyebilirsen eğer çözerim onu , geçici bellek yükünü tempe vermiş olmalıyım aslında bunu sadece windows ta kullanbilirsin ve zevk olsun diye onun haricinde kullanabileceğini zannetmiyorum fakat yaz tatili geldiği zaman bunu windowsun dışına çıkaracağım kısacası kendi windowsumu yazacağım ***, plc falan biliyorum biraz elektriği de severim yapılamayacak şey değil sadece zaman lazım :) bazı şeylerde hata olabilir halen geliştiriyorum çünkü

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Teşekkür ederim pek yetenekle ilgisi yok üstünde durulunca yapılamayacak şey değil paint'i en yakın zamanda geliştireceğim aklımda bulunsun diye oraya ekledim tarayıcıdaki problemi söyleyebilirsen eğer çözerim onu , geçici bellek yükünü tempe vermiş olmalıyım aslında bunu sadece windows ta kullanbilirsin ve zevk olsun diye onun haricinde kullanabileceğini zannetmiyorum fakat yaz tatili geldiği zaman bunu windowsun dışına çıkaracağım kısacası kendi windowsumu yazacağım ***, plc falan biliyorum biraz elektriği de severim yapılamayacak şey değil sadece zaman lazım :) bazı şeylerde hata olabilir halen geliştiriyorum çünkü

Anladım eline sağlık ,, pardus işletim sistemini bilir misin???

Yerli işletim sistemi :) ,,

Onun sayfasını bul ,, gönüllülere katıl ,, kısa zaman içinde iyi bir yol kat edersin.

Neyse ,, tekrar eline sağlık ,, bu forumdan ayrılma vururum seni :D :D

Çalışmalarının devamını beklerim ,, tht ibaresini unutma :D (bencil olma :D )
Allaha emanet ol
Hadi selametle kal

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
Anladım eline sağlık ,, pardus işletim sistemini bilir misin???

Yerli işletim sistemi :) ,,

Onun sayfasını bul ,, gönüllülere katıl ,, kısa zaman içinde iyi bir yol kat edersin.

Neyse ,, tekrar eline sağlık ,, bu forumdan ayrılma vururum seni :D :D

Çalışmalarının devamını beklerim ,, tht ibaresini unutma :D (bencil olma :D )
Allaha emanet ol
Hadi selametle kal

Pardusu biliyorum :D evet katılmayı düşünüyorum bakacağım inşallah iyi bir yere gelirim dediğin gibi :) , tekrar teşekkür ederim bildiklerimi bu forumda öğrendim ayrılmam buradan merak etme :) tht ibaresini unutmayacağım bencil olursam bir şey kazanamam ki zaten :p Tekrardan sağolasın iyi geceler ben yatıyorum sizlere kolay gelsin :=)

Snare

Katılımcı Üye
20 Nis 2014
543
0
dostum gerçek bir işletim sistemi yapmak zordur. sen burada işletim sistemine benzer bir şey yapmışsın :)

eline sağlık güzel görünüyor grafiği falan hoş :)

dazzledark

Üye
15 Nis 2014
60
0
O kadar zaman alacak ama bilemiyorum bir işe yarabilecekmi ? Kullanılabilir olarak iyi olacağını zannetmiyorum yani reyis. Alınmak yok :) Ben gereksiz buluyorum ha namını duyurmak için ideal mi ideal gerisi yok ALINMAKDA YOK. Olabildiğince Narin Davrandım.

ahmetet

Üye
10 Eyl 2012
195
0
İzmir
O kadar zaman alacak ama bilemiyorum bir işe yarabilecekmi ? Kullanılabilir olarak iyi olacağını zannetmiyorum yani reyis. Alınmak yok :) Ben gereksiz buluyorum ha namını duyurmak için ideal mi ideal gerisi yok ALINMAKDA YOK. Olabildiğince Narin Davrandım.

Ahaha dostum sorun değil küfür etsen bile sakinliğimi bozmam ben :) zaten önemli olan benim için bir işe yaraması değil ben bir şey yapıyorsam ona emek veriyorsan ve son olarak da ondan zevk alıyorsam benim için " işe yarar "dediğiniz şey budur
Bir projeye ;
Zaman harcanmışsa
Emek verilmişse
Ve onu tasarlarken zevk alıyorsan

O proje "işe yarar"dır.

Ve namımı falan duyurmak gibi bir amacım yok :) Sadece yaptığım programların değerini bilen bir yere sunmak istediğim için tht'de paylaştım ve arkadaşlara ilham olsun diye :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.