Aircrack-ng .cap Dosyası Kaç Şekilde Kırılır?

cix39

Yeni üye
18 Mar 2021
45
2
merhabab

.cap uzantılı doyayı kaç farklı şekilde kırabilirim ? biri worldlist ama bu çok uzun sürüyor hemde baya uzun sürüyor birde online olanı varmış ama orada şöyle sorun var hash kodu gerekiyor ama ben o kodu nasıl elde edeceğim bulamadım

özet geçmek gerekirse bu .cap dosyasını nasıl daha hızlı kırarım ekolarak bu hash kodunu nerden elde edebilirim

louise0357

Anka Underground Team
21 Tem 2023
510
191
/
merhabab

.cap uzantılı doyayı kaç farklı şekilde kırabilirim ? biri worldlist ama bu çok uzun sürüyor hemde baya uzun sürüyor birde online olanı varmış ama orada şöyle sorun var hash kodu gerekiyor ama ben o kodu nasıl elde edeceğim bulamadım

özet geçmek gerekirse bu .cap dosyasını nasıl daha hızlı kırarım ekolarak bu hash kodunu nerden elde edebilirim
Daha hızlı kırman için bilgisayarının daha iyi olması lazım, veya daha sağlam bir wordlist kullanman lazım.

Online cracker;

Eğer Sorunun çözüldü ise Konuyu Çözüldü olarak işaretlemeyi unutma.

cix39

Yeni üye
18 Mar 2021
45
2
hash nedir peki birde hashcat var

Daha hızlı kırman için bilgisayarının daha iyi olması lazım, veya daha sağlam bir wordlist kullanman lazım.

Online cracker;

Eğer Sorunun çözüldü ise Konuyu Çözüldü olarak işaretlemeyi unutma.
oradamısınız ? .cap uzantılı dosyadan nasıl hash çıkarabilirim ?

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,406
961

louise0357

Anka Underground Team
21 Tem 2023
510
191
/
şöyle

atıyorum ağ şifresi "hello" bunun hash de "aaf4c61ddcc5e8a2dabede0f3b482cd9aea9434d"(sha1[böyle bir ton algoritma var]) böyle uzunca bir metin .cap uzantılı dosya değil de ben paket yakaladığımda bu hash ulaşmak istiyorum kastım bu
zaten sizin kastettiğiniz hash .cap uzantılı dosyasının içerisinde oluyor.d

cix39

Yeni üye
18 Mar 2021
45
2
aircrack-ng Aracı ile. kullanımını bilmiyorsanız öğretebilirim.
aircrack txt vr .cap dosyasını karşılaştırmasını biliyorum aireplay birkaç komut öğrendim airodump ve airmon da birkak komut biliyorum bunun dışında bilgim yok

Merhabalar

eğer para vermek sizin için sorun değilse

burada ki siteye bakabilirsiniz bilgisayarınızın gücüne bağlı olarak kırıyor eğer kıramazsa sizden ücret talep etmiyor kırılırsa ücret karşılığı veriliyor size.

İyi Forumlar
o web sitesi çökmüş durumda snucu yanıt vermesi uzun sürdü hatası veriyor yada tr kullanıcıların kapalı o web site, bir şekilde girip göz atayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

louise0357

Anka Underground Team
21 Tem 2023
510
191
/
aircrack ng ile ilgili bir makaleniz varmı
Benim yok fakat forum içerisinde bulabilirsiniz;

cix39

Yeni üye
18 Mar 2021
45
2
crunch yazılımında merak ettiğim birşey var, bu yazıımın için felaket güçlü charset vat ama oluşturmaya kalsan petabayt dolusu dosyalar çıkıyor şifreyi pluştur dene olmazsa sil gibi bir komut yokmu yoksa bunu kullanmak bir dert

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.