Akıllı saat

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
295
50
500 TLyi geçmeyecek akıllı saat önerisi olan var mı ?

(verdiğim paraya deyecekse 500 lirayıda geçsin)

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Alacağın saatin bataryası çabuk tükenecektir, ama sana xiomi mi band ürünlerini önerebilirim,

O fiyat denginde alıp kullanmadım, kullanan olursa aydınlatmasını dilerim.

ANKA1034

Katılımcı Üye
26 Haz 2020
295
50
Pek aklı selim bir saat olacağını düşünmüyorum o fiyatlarda.
Az önce baktım amazfit verge lite bunun bide lite olmayan hali var sanırım lite alıcam verge olmuş 2k tek sıkıntım buna tema vb şeyler indirebilecek miyim 64 MB mı me deopalama alanı olduğunu söylüyor

Son düzenleme:
1 Ara 2022
152
60
Bende Xiaomi Mi Watch ColorS kullanıyorum bir akıllı saatten ne özellik beklediğine göre değişir ama kaliteli bir saat diyebilirim ama fiyatı sanrım şu aralar 1300 tl civarı diğer arkadaşların önerdiği gibi mi band alman daha fazla seçeneğe sahip olmanı sağlar diye düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.