Al Sana Windows Oturumunun Sifresini kırma!

optimus prime

Yeni üye
27 Tem 2007
21
0
ben bi yontem buldum mesela oturum sifre ise pc i actıgınızdan itibaren f8 basın surek li ama sonra bi ekran cıkacak oradan güvenli modu secin sonra acılıs ekranına geldiginde admin oturumuna girin sonrası basit denetim masasından kullanıcı hesapalrı diğer oturumun iconununa tıkla ve sifreyi kaldır de kalkar.

Not: Daha once Baskası Buna benzer Bisey Verdiyse Kendisinden Ve Diğer Kullanıcılardan Özür Dilerim.

:yo :yo :yo :yo :yo :yo :yo :yo :yo :yo :yo

crack

Katılımcı Üye
28 May 2007
498
4
Kardeş bu daha önce verildi. sen yeni keşfettin galiba olsun...

cmt_hacker

Yeni üye
17 Eyl 2006
7
0
administrator şifresi yoksa olur senin dediğin hem bu kadar uğrasmaya gerek yok
Pc yi normal aç oturum seçme ekranı gelince ctrl+Alt+Delete tuşuna bas oradan username administrator yaz daha kestirme :)
Zaten cogu Pc de vardır Admin şifresi

g3nst3r

Yeni üye
7 Ağu 2007
20
0
ama administrator şifreli değilsE güvenli moddan girmene gerek yok direk girsende olur By.. G3nsT3R. nese genede paylasım içn teskür

sirsitmirdj

Yeni üye
8 Ağu 2007
26
0
ama bi sorun var güvenli moda geçtikten sonra ekran kararıyo ve bilisayar kendini reset liyo bu nolucak şimdi

cannawarr

Yeni üye
23 Ağu 2007
1
0
arkadaslar windows sifresini kirdim diyosunuz hic bi halt yaptgniz yok sizin bu bildiklerinizi cocuklarda biliyo

! HaCKeR !

Yeni üye
10 Ağu 2007
31
2
Arkadaşım bu kadar uğraşılmaz ki şifre ekranında ctrl alt del (görev yöneticisini aç) kul adı :
administrator
şifre: boş bırak
enterla gir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.