Alımları Açık - Yeni Mottosu İle İstihbarat Tim

ertan074

Yeni üye
13 May 2021
7
0
Hayırlı olsun ekibe başvuru atacak arkadaşlara başarılar dilerim.
Yazılım ve diğer konularda kendimi geliştirir geliştirmez başvuru yapacağım ilk yer
 
10 Tem 2021
134
40
40
İstihbarat Vatan İçindir. İstihbarat Misyona bağlılık içindir. İstihbarat güzel birşeydir. Bilgi alışverişinde bulunmak iyi birşeydir. Katılacak Tüm Arkadaşlara Başarılar dilerim. Bilgilerimi Hiç çekinmeden paylaştım. Böyle bir görev verilise görev Kustaldır günde en az 12 saat boştayım. Tüm Boşluklu anımı Misyona adamaya hazırım. Selamlar Dilerim. Artık ne çıkarsa falımıza. :cool: Falımızda bir şey çıkmasada üzülmeyecez. Teşekkürlerimi sunarım Selamlar
 

Neutronxq

Üye
8 Tem 2020
112
35

e7qveah.png

1-) Ön Başvuru :

Aşağıdaki başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurup "BÖKE", nickli yöneticiye ulaştırınız. Başvurularda, insanlar ile olan iletişiminize ve üslubunuza, hiyerarşi bilginize ve forum içerisindeki kurallara hakim olup olmadığınıza bakılacaktır. Eğer bu kriterleri taşıyor iseniz mülakatlara çağrılacaksınız.


1- )THT Kullanıcı Adınız:

2-)THT profil linki:

3-) Ad Soyad:

4-) Doğum Tarihi:

5-) Yaşadığınız Şehir:

6-) Mail Adresiniz:

7-) Öğrenim Durumu:

8 - ) Telefon Numaranız (fake numara kabul edilmeyecek.):

9-) Telegram adresiniz:

10-) Neden İstihbarat Timde bulunmak istiyorsunuz ? :

11-) Uzmanlık Alanlarınız (Yoksa boş bırakabilirsiniz):

12-) Günlük ayırabileceğiniz ortalama süre:

13-) Kendinizden bahsediniz:

14-) Görev yaptığınız platformlar (varsa):


15-)Referans (varsa):

Başvurular form üzerinden yalnız İstihbarat Tim Lider Yrd. BÖKE' ye gönderilmektedir.
başvuru yapacak arkadaşlara başarılar dilerim.
Katılacak herkese başarılar
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.