⭐⭐Altın VIP Çekilişi⭐⭐

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,891
240
İstanbul
Merhabalar arkadaşlar. Yarışma dolayısıyla kazandığım çekiliş yapmam amacıyla verilen Altın VIP ödülünü sizlere hediye edeceğim. Yapmanız gereken tek şey yorum yapıp beğenmek. "Katılmak istiyorum" yazıp bu konuya "Teşekkür Etmeniz" gerekmektedir. Her ikisini de yapmayan çekilişten muaf olacaktır.

Yorum yapanlar arasından;
1 kişi Altın VIP
ödülüne sahip olacak.

kX31By.png

Altın VIP Özellikleri:
» 2 kere nick değiştirme hakkı (Aylık)
» Nick altı değiştirme hakkı
» Rütbeye ait oda (Altın, gümüş ve bronz odalarını görebilir)
» İmzaya resim ekleme hakkı
» Avatar'a hareketli resim koyma hakkı (200 KB)
» Genişletilmiş posta kutusu (1500 mesaj)
» Hayalet modu kullanabilme hakkı (siteye girdiğinizde üyeler sizin aktif olduğunuzu göremez)
» Üyelik açabilme hakkı (Altın odasında kefil olduğunuz 5 nick belirterek, kefil olduğunuzu belirttiğinizde üyelik yönetim tarafından açılacaktır.)
» VIP'lere özel premium eğitim dökümanları
» VIP yardım merkezi üzerinden destek alabilme imkanı
» Grafik ekibinden istek üzerine tasarım yaptırma imkanı
» Rütbeye özel renk
» Kim nerede online sistemini görebilme
» "Forum Kadrosu" kısmında gözükme
» VIP’lere özel genel hack ve güvenlik bilgileri
» Teknik Destek imkânı

Katılmak için son tarih: 12.01.2021
Açıklanma tarihi: 15.01.2021

Güncelleme: Sadece üyeler katılabilir.

kX31By.png

Katılan arkadaşlara iyi şanslar dilerim :)

CckryH.gif

Son düzenleme:

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
Merhaba öncelikle böyle sevecen olman çok güzel bir kere ordan takdire şahansın katılmak istiyorum :)

Beyler kaçırmayın :kahkaha

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,741
404
Kainat
Kazanana şimdiden hayırlı olsun. Daha önce bu çekilişe bir kere katılmıştım ve altın vip üyelik çıkmıştı. Şimdi katılmayacağım başka arkadaşlara nasip olsun :):

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.