Ana Kartıma Uyumlu Ekran kartı lazım

21 Tem 2013
126
0
Baku
Merhaba Arkadaşlar Ben MSİ H61M-P20 G3 Ana karta sahibim Bilgisayarı 2013 te almıştım
Bu Toplamaydı Nvidia GeForce GT630 Ekran Kartı ve İntel İ5-2310 2.90 GhZ İşlemciye sahipti
Şu An NVİDİA Şirketi Ekran GT630 ve bunun Serisi bir çok Ekran kartına Driver Güncellemesini durdurdu Benim Bütçem Az 1000 Tl ye Kadar Bu Ana Kartıma Uygun Ekran Kartları ve İntel İşlemciler Önerirmisiniz Zahmet Değilse ve ya Kendim bulmama yardımcı olurmusunuz

cled

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
339
0
GTX 1080Ti şaka bir yana biraz daha zorlarsan kendini Evga GTX750 Ti var güzel bir ekran kartı oyun testleri falanda var bakabilirsin detaylı

cled

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
339
0
Renkli GTX 1050Ti NVIDIA Grafik Kartı GeForce iGame GTX1050Ti GPU 4 gb GDDR5 128bit PCI-E X16 3.0 Kartı Oyun masaüstü aliexpresste arat

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.