Anakart hardware verification hatasını nasıl düzeltebilirim ?

osyy09

Yeni üye
3 Nis 2022
1
0
Selam değerli forum üyeleri sorunum şuki daha önce Valorant üzerinde mouse ile macro denerken tabii cahillik ban yedim ve bu banı kaldırayım derken çeşitli spoferler kullandım sonuçta anakartıma ait olan üretici bilgisi kart sürümü kart modeli vs. Hep değişti anakarta gömülü olarak format atsam da BIOS güncellemesi yapsam da geçmiyor maalesef ama bunların öncesinde bu seri nolarımı vsleri yedek almıştım not defterine fakat amidewin ya da afuwin gibi programlara yedek almam gerekiyormuş öyle zannediyorum şu an asıl sorun örneğin ASUS'un programı var RAM cache onu kurmak istiyorum fakat hardware verification failed hatası verip kurmuyor sanırım anakartın ROG STRIX B450 F Gaming oldugunu görmediği için uyumsuz algılıyor şimdi sizlerden nacizhane bir isteğim olacak ellerinde ASUS ROG STRIX B450 F Gaming anakart sahibi olupta afuwin kullanmayı bilen yardımsever arkadaşlarım varsa anakart yedeğini alıp kendi seri nosunu hxd64 ile değiştirip bana atabilir mi minnettar kalırım ya ASUS ROG STRIX B450 F Gaming anakartı olup yardımcı olmak isteyen can ciğer arkadaşlarım bana ulaşın anakartımın son hali linklerdeki resimlerde mevcut:

IMG-20240409-002849 hosted at ImgBB

IMG-20240409-002903 hosted at ImgBB

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.