Android .bat Virusu Hedef telefon Pert et by zehirx

BayanZalim

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
351
0
Kayseri
Emegine sağlık hocam. Android paylasımlarınla birlikte bilmedigimiz bilgileri sergiliyorsun ne kadar'da teşekkür etsem azdır eline saglık.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,380
1,975
Dinlenmede.
Arkadaşlar.
Sizlerin yetenekleri ve düsünceleri
bu tarz konulari alışık hale getirecekdir.
tesekkur ederim hepinize

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
934
0
DuckDNS
Eline sağlık hocam,
Konu ismi byzehirx olunca direkt emek kokusu kendini belli ediyor.
Umarım daha çok emeğin bilinir değerli hocam :)
Saygılarımı sunarım -B24

whoody

Üye
21 Ağu 2017
98
0
24
Konya
Emek var emeğnize saygım sonsuz fakat pireyi deve yapmaaya da gerek yok diye düşünüyorum arka planda çalışan bir uygulama bu apolarsoft-mobigenie ve ya bunun gibi bir program ile bilgisayardan destek alınarak rahatça kaldırıla bilir =)

Son düzenleme:

SuperSilah

Yeni üye
20 Ağu 2017
19
0
İstanbul
Diyelim saldırı aldım adamın ip adresi var ben bu uygulamayı ona gönderip nasıl kurmasını sağlarım

Eline sağlık kendimde denemek istemedim düzelmez diye :)

mrNightblood

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
323
0
Eline emeğine sağlık hocam on numara olmuş umarım daha çok ilgi ve destek görürsünüz hakediyorsunuz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.