Sızma Testleri Android Cihazlara Rat Atmak

sirzentaaa

Yeni üye
9 Haz 2023
27
6
Merhaba arkadaşlar, Android cihazlara APK ile nasıl RAT atabileceğim konusunda birkaç sorum var. Bu RAT'i attık diyelim, karşıdaki kişi açtı. Ne kadar süre erişimimiz oluyor? Normal APK'ya RAT gizleyebilir miyiz? Yani, kurulan kişi APK'yı çalıştırdığında düzgün bir şekilde uygulama çalışacak, arkadan RAT çalışacak. Bir de diğeri şifre sıfırlama veya hesaba giriş için (2FA) Gmail veya SMS'leri görebilir miyim? Son olarak, anlık ekran görüntüsü görebilir miyim? Tabii ki, eğer hepsi olmasa da olur, meraktan sordum.

S3SS1Z T3AM

Uzman üye
27 Nis 2019
1,424
713
HACKERİSTAN
Merhaba arkadaşlar, Android cihazlara APK ile nasıl RAT atabileceğim konusunda birkaç sorum var. Bu RAT'i attık diyelim, karşıdaki kişi açtı. Ne kadar süre erişimimiz oluyor? Normal APK'ya RAT gizleyebilir miyiz? Yani, kurulan kişi APK'yı çalıştırdığında düzgün bir şekilde uygulama çalışacak, arkadan RAT çalışacak. Bir de diğeri şifre sıfırlama veya hesaba giriş için (2FA) Gmail veya SMS'leri görebilir miyim? Son olarak, anlık ekran görüntüsü görebilir miyim? Tabii ki, eğer hepsi olmasa da olur, meraktan sordum.
Androrat ve 888rat var chrome üzerinden erişebilirsin. Uygulama yüklü olduğu sürece herşeyine erişebilirsin. Kameradan tut, kayıtlı şifrelere kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,224
1,010
Photoshop 🔥
Merhaba
sana bir kaç raht oneriri vereyim
Brata rat var 888rat var airavat rsti vsr androrat var bide c ile baslayan vardi ismini hatirlamiyorum. Bu rstlsrdan birini atabilirsin uygulamayi karsi taraf silene kadar telefondaki hrrseye ulasabilirsin kamera.
Kendin apk ya rat gomemezsin diye biliyorum rat kursrken orda nasil bir .apk olacagibi belirlemen lazim.

sirzentaaa

Yeni üye
9 Haz 2023
27
6
Bu nasıl bir cevap? Biliyorsan cevap ver !!!!

Androrat ve 888rat var chrome üzerinden erişebilirsin. Uygulama yüklü olduğu sürece herşeyine erişebilirsin. Kameradan tut, kayıtlı şifrelere kadar.
Merhaba
sana bir kaç raht oneriri vereyim
Brata rat var 888rat var airavat rsti vsr androrat var bide c ile baslayan vardi ismini hatirlamiyorum. Bu rstlsrdan birini atabilirsin uygulamayi karsi taraf silene kadar telefondaki hrrseye ulasabilirsin kamera.
Kendin apk ya rat gomemezsin diye biliyorum rat kursrken orda nasil bir .apk olacagibi belirlemen lazim.
İkinizde çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz :)

RW

Haftanın Moderatörü
26 Kas 2020
2,577
2,107

Msfconsole üzeriden payload oluşturup hedefe atabilirsiniz ayrıca arka kapı oluşturarak hedefe erişimi devam ettirebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.