Android ile ilgili bi kaç soru

guardmi16

Üye
26 Eyl 2011
87
0
Arkadaşlar androide yeni yeni başlıyorum bi kaç sorum olucak

Google play markete uygulama koymak için ücret ödenip üyelik alınıyormuş ücret ne kadardır ?

Aynı üyelik ile en fazla kaç tane uygulama koyulur belirli bi sınır varmıdır

Ücretsiz uygulama koyduk diyelim içine reklam koyuyormuşuz buna göre bize para geliyomuş bu durum nedir indirme başına para veya reklama tıklama başına para gibi bi durummu var açıklarsanız sevinirim

Bide türk ip ile üyelik alınıp play markete uygulama koyulmuyor diye duydum doğrumudur

Uygulamarımı geliştirmek için açık kaynak kodlu bi eğitim seti biliyorsanız önerebilirmisiniz

Konuyu nereye açıcağımı bilemedim yalnış yere açtıysam affola

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.