Android Konum GPs Takip Uyg (Apk)

thomasv212

Yeni üye
6 Kas 2022
14
3
20

Android GPs Localtion Track Map

Ana ekran

GSM Numarasi eksik veya fazla girilmesi durumunda hata

1-
Kaydet ile başlamak zorunlu çünkü uygulama otomatik sms gönderebilmesi için hafızasına GSM Operatör numarası tanımlaması gerek.

2-
History uygulamanın son konum bilgisini gösterir

3-
Gönder buttonu ile "time" buttonu aynı işlevi yapar gönder buttonu o an ki konumu gönderir.

4-
Time yani zamanlayıcı buttonu ile sadece "saniye" bazlı zamanlayıcıdır. 1 dk 60 saniye ise biz 2 dk için 120 saniye yazmaliyiz sadece "rakam ile"

Uygulama her 30 saniyede bir konumunu günceller.
Mesaj izni ve konum izni verilmek zorundadır.
Ekranda hata mesajları görülebilir sorun değil hata mesajına tıklamadan boş bir yere dokunmak hatayı devre dışı bırakır. Her cihazda hata görülmez

Uygulamayı gelistirmek için şablon olarak düşünün daha üzerine ekliyecegim çok özellik var.

Virüs total
VirusTotal==

Yandex Disk Download

Not apk dosyaları yandex disk üzerinden "jar" olarak iner
İndirilen apk dosyasının sonundaki "jar" silinmelidir.
SMSLocation_1.0.apk

Hocam hatalı argüman dosyası diyor nasıl düzeltiriz

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,373
1,981
Dinlenmede.
Cihaz note 7 redmi geri sayimda bitince eksiye dusul devam ediyor

Bu kadar zor olmaması kullanımı oldukça basit hale getirmek için üzerinde düşünerek çalıştığım proje bazen böyle aksi davranış sergiliyebiliyor.

Sen @ByZehirx telgram yaz ama şuan bakamam ancak akşam müsait olurum ama sorun senin yannış veya benim eksik yaptığımdan kaynakli değil.
Redmi modeli ile alakalı bir ara XiamModelleri için konu açmayı planlıyorum.

thomasv212

Yeni üye
6 Kas 2022
14
3
20
Bu kadar zor olmaması kullanımı oldukça basit hale getirmek için üzerinde düşünerek çalıştığım proje bazen böyle aksi davranış sergiliyebiliyor.

Sen @ByZehirx telgram yaz ama şuan bakamam ancak akşam müsait olurum ama sorun senin yannış veya benim eksik yaptığımdan kaynakli değil.
Hocam samsung a13 kullanıyorum profili kaydettim fakat herhangi bir bilgi gelmedi yardımcı olursan sevinirim eline 3

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,373
1,981
Dinlenmede.
Merhaba
Bahsettiğiniz gibi gerçekten bir sorun varmış.
Sorunu çözdüm ama sizinle paylaşmak için detaylı kapsamlı konu yazmam gerek çözümü kolay ancak büyük bir problem sadece bizim uygulamalarimiz için değil tüm açık kaynak projeleri kapsayan bir sorun. :)

Letaniss

Üye
5 Kas 2022
226
86
Unknown
Çalışıyor üstteki mesajları okurmusun
Hocam mükemmel

Android GPs Localtion Track Map

Ana ekran

GSM Numarasi eksik veya fazla girilmesi durumunda hata

1-
Kaydet ile başlamak zorunlu çünkü uygulama otomatik sms gönderebilmesi için hafızasına GSM Operatör numarası tanımlaması gerek.

2-
History uygulamanın son konum bilgisini gösterir

3-
Gönder buttonu ile "time" buttonu aynı işlevi yapar gönder buttonu o an ki konumu gönderir.

4-
Time yani zamanlayıcı buttonu ile sadece "saniye" bazlı zamanlayıcıdır. 1 dk 60 saniye ise biz 2 dk için 120 saniye yazmaliyiz sadece "rakam ile"

Uygulama her 30 saniyede bir konumunu günceller.
Mesaj izni ve konum izni verilmek zorundadır.
Ekranda hata mesajları görülebilir sorun değil hata mesajına tıklamadan boş bir yere dokunmak hatayı devre dışı bırakır. Her cihazda hata görülmez

Uygulamayı gelistirmek için şablon olarak düşünün daha üzerine ekliyecegim çok özellik var.

Virüs total
VirusTotal==

Yandex Disk Download

Not apk dosyaları yandex disk üzerinden "jar" olarak iner
İndirilen apk dosyasının sonundaki "jar" silinmelidir.
SMSLocation_1.0.apk
Hocam mükemmel olmuş eline sağlık tasarımı geliştirebilirsiniz ama

eypioo

Yeni üye
28 Kas 2022
7
0

Tamamdir hocam gecd ayaktayim yazarim ben +1 telegram numaram haberiniz olsun

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,373
1,981
Dinlenmede.
Estağfurullah ne uyarısı

Bunların hepsi "Gerçek" birer emek verilen zaman verilen ve gerçek projeler özel konular
Bunların güncelliğini bildirmek son durumları hakkında bilgilendirmek ve böyle projelerin var olduklarını hatirlatmak adına
Tabi güncelleme yapabiliriz hepimiz.

Maksatim bir başkasının konusunu golgelemek veya TOPList i meşgul etmek değil
Öyle algilandiysa özür dilerim ama bugün olmazsa yarın olacak.
Bu projeler forumun kategorilerini doldurmak tozlu sayfalara düşmesi için değil
İnsanlara yardımcı ve bilgi amaçlı
Ve hepsi THT arması taşıyan projeler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.