Oyun Android online oyun

Jokerrs

Yeni üye
27 Ocak 2019
40
0
Merhabalar,
Android olması pek çok farketmiyor.
O oyuna hile varsa internetten bakabilirsiniz.
Oyun online olduğu için dosyalarında yapılan değişiklik oyuna girince gidecektir.
Ama denemek isterseniz :

https://www.turkhackteam.org/google-android/1603845-tum-android-oyunlarda-hile-yapma.html

//Araştırırken dikkatimi çekti günah mıdır diye google da aratmışlar :trl

Game guardian işe yaramıyor.hep hata veriyor o program online oyunlarda işe yaramaz denedim.

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Game guardian işe yaramıyor.hep hata veriyor o program online oyunlarda işe yaramaz denedim.

Game hacker veya game guardian tarzı programlarla yapabilirsiniz. Game guardian örnek vermek gerekirse pubg mobile'da çalışıyor. İnternette başkalarının yaptığı hazır scriptler var lua uzantılı. Yani online oyunlarda da iş görüyor.

Onun dışında lucky patcher var bunun online oyunlarda pek fazla yararını görmezsin fakat singleplayer oyunlarda oyuna çok çeşitli yamalar uygulayabilirsin. Örnek vermek gerekirse satın alma yaması marketteki parayla satılan şeyleri bedavaya alıyorsun falan filan..

Jokerrs

Yeni üye
27 Ocak 2019
40
0
Game hacker veya game guardian tarzı programlarla yapabilirsiniz. Game guardian örnek vermek gerekirse pubg mobile'da çalışıyor. İnternette başkalarının yaptığı hazır scriptler var lua uzantılı. Yani online oyunlarda da iş görüyor.

Onun dışında lucky patcher var bunun online oyunlarda pek fazla yararını görmezsin fakat singleplayer oyunlarda oyuna çok çeşitli yamalar uygulayabilirsin. Örnek vermek gerekirse satın alma yaması marketteki parayla satılan şeyleri bedavaya alıyorsun falan filan..

Ben game hacker da kullandım game guardian da kullandım ama online oyunlarda hiç bir sekilde işe yaramıyor hep durduruldu hatası veriyor bunu çözümü varmı bu arada dragon city oyunuyorum

Son düzenleme:

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Ben game hacker da kullandım game guardian da kullandım ama online oyunlarda hiç bir sekilde işe yaramıyor hep durduruldu hatası veriyor bunu çözümü varmı bu arada dragon city oyunuyorum

Android sürümünüzle alakası olması muhtemel. Uyumlu sürümleri var bu programların ben de tam bilmiyorum ama bahsettiğin sorun sürümle alakalı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.