Android Rat Önerir Misiniz ?

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
957
1,311
Merhaba RAT konusu için @BlackDynamite soru sorabilirsin. Müsait olduğunda bakar zaten, ayrıca ilgini çekebilecek konuları aşağıya bırakıyorum.

 

Patatesiniz

Yeni üye
27 Nis 2022
13
1
Merhaba RAT konusu için @BlackDynamite soru sorabilirsin. Müsait olduğunda bakar zaten, ayrıca ilgini çekebilecek konuları aşağıya bırakıyorum.

Eyw knk emeğine sağlık
 

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,812
740
lihtgTHT.php
Merhabalar, bu tarz sorunun en güzel çözümü Trojan ve Virüsler kategorimiz. İndirme ve kullanım videolarına konuların içerisinden ulaşabilirsiniz. Özellikle BlackDynamite ve ByZehirX'in konularını tavsiye ediyorum. Esenlikler.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.