Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,376
1,985
Dinlenmede.

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,376
1,985
Dinlenmede.

trandey

Üye
1 May 2016
245
0
merhaba oncellikle konunuzu bulamadım size bir kaç sorum olucak bunu bir .bat ile yapılamaz mı yani aslında istedigim şey bir .bat dosyası olusturup telefon yönlendirme yapmak yani karsı kisiye wp veya sosyal medyadan attıgımda o kişi tıkladıgında arka planda telefon yönlendirmesi yapmak istiyorum ama bunu bir apk digilde tıkladıgında direk yapmak istiyorum yani kurulum olmadan

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,376
1,985
Dinlenmede.
trandey şuan musait degilim ilerliyen saatlerde cevap yazacagim k bakma

merhaba oncellikle konunuzu bulamadım size bir kaç sorum olucak bunu bir .bat ile yapılamaz mı yani aslında istedigim şey bir .bat dosyası olusturup telefon yönlendirme yapmak yani karsı kisiye wp veya sosyal medyadan attıgımda o kişi tıkladıgında arka planda telefon yönlendirmesi yapmak istiyorum ama bunu bir apk digilde tıkladıgında direk yapmak istiyorum yani kurulum olmadan

trandey
Kesinlikle mümkün degil
Bunu bir apk olarak yapmak neredeyse imkansizken .bat olarak yapmak imkansizdan öte
Android ismi ile .bat dosyasini ilk ve tek yan yana yazan benim .bat dedigimiz bilgisayarlar icin yazilan cmd kodlu virüs daha dogrusu macro bir komut ama ben androide nasil uyarladım nasil yaptim unuttum bile uzun yillar geçti.

Senin şuanki hayalin sadece bir hayalden ötesine geçecek birşey degil.
Android mesaj virüsü byzehirx diye yazarsan bahsettigim konuları bulursun
Apk yuklendiginde system otomatikmen mesaj atiyordu ve ayrica

Android başka numaradan mesaj atmak byzehirx diye bir konum daha var
Hem apk hem video hemde kagit üzerinde proje detaylari yer aliyor dikkatli bakar okursan biz heralde bu mevzuyu kapatiriz diye düşünüyorum.
Kolay gelsin.

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,376
1,985
Dinlenmede.
Hocam merhaba, apklar için fud tavsiyen var mıdır? Fud + sağlam bind yapıldığında risksiz işlem yapılabilir mi?
Son olarak apkmorph. c o m fudlama için önerir misin?

Bu konuda çok makale okuyoruz ama sağlıklı bir sonuç ile karşılaştıgımız söylenemez.
Bu konuda xda bakmanı tavsiye ederim orda bu konular hakkinda ciddi yazilar makaleler var
Adamların işi android magic inşaa edenler

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,376
1,985
Dinlenmede.
java geliştiricisiyim. Android ile geliştirme yapmak istiyorum fakat uygulamamı yazıp çalıştırınca vtx not supported hatası alıyorum yani pc sanallaştırmayı desteklemiyor. Sanallaştırma desteği olmadan nasıl emulatör kullanılır bilginiz varsa dönüş bekliyorum

Masraflı bir konu yani biraz arastirirsan isin sunucuya kadar gittigini görürsün.
Bununla ilgili makale okumustum
Xda sitesine bakmani tavsiye ediyorumda
Neden emülatör ihtiyac duyuyorsun yani sana şunu sormak isterim.

Bir projeye başlamadan önce kağıt üzerinde şablon ciziyormusun ?

furkannzmn

Yeni üye
7 May 2021
40
0
Masraflı bir konu yani biraz arastirirsan isin sunucuya kadar gittigini görürsün.
Bununla ilgili makale okumustum
Xda sitesine bakmani tavsiye ediyorumda
Neden emülatör ihtiyac duyuyorsun yani sana şunu sormak isterim.

Bir projeye başlamadan önce kağıt üzerinde şablon ciziyormusun ?

sanırım anlamadınız. Projem bitti sonda mesela nasıl göründüğünü görmek için Run ediyorum. Run etmek içinse sanallaştırma desteği istiyor. VT yani.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.