Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,374
1,984
Dinlenmede.

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

Admin

Administrator
28 Ara 2005
2,425
311
Bu konum 160 sayfa idi
Şuan 73 görüyorum bi yannişlıkmi var ?
@Baysal @Admin @Developer

Her sayfada gösterilen mesaj sayısının değişmesiyle ilgili, vbulletinde iken sayfa başı daha az mesaj gösteriliyordu şimdi daha fazla gösteriliyor bu nedenle sayfa sayısı düşmüştür, herhangi bir mesaj kaybı söz konusu değildir tüm konu ve mesajlar kayıpsız aktarılmıştır.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,374
1,984
Dinlenmede.
Konuya @ByZehirx etiketi ile yazabilirsiniz. Müsait oldukça bakıyorum.

Hocam selamlar benim bir türlü çözemediğim bir mesele'den dolayı sizden yardım istiyorum, ben poco x3 nfc kullanıyorum ve ne yaparsam yapayım insta da story ve akış da attığım fotolar çok kalitesiz bunun bir çözümü yok mudur?
Cevaplıyacagim belki işini görür

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,374
1,984
Dinlenmede.
Android Runtime {info} veya ART, Google tarafından geliştirilen, Android işletim sistemi tarafından kullanılan Bir uygulama çalıştırma ortamıdır. Android tarafından kullanılan işlem sanal makine, Dalvik-in yerini almıştır. ART yerli talimatlar içine uygulamanın bayt çevirisini (Bytecode) gerçekleştirir, daha sonra cihazın çalışma ortamını yürütür.

Android Runtime
Geliştirici(ler)G+oogle
Programlama dili,+C,C++
Platform
A+ndroid, ARM mimarisi, MIPS mimarisi, x86
Erişilebilirlik
Ç+okdilli
Tür+Çalıştırma ortamı
Resmî sitesiw+ww.source.android.com

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,374
1,984
Dinlenmede.
Hocam selamlar benim bir türlü çözemediğim bir mesele'den dolayı sizden yardım istiyorum, ben poco x3 nfc kullanıyorum ve ne yaparsam yapayım insta da story ve akış da attığım fotolar çok kalitesiz bunun bir çözümü yok mudur?
Bununla alakalı yapmiş oldugun araştirma ve sonuclari bize yaz ona göre cevapliyim.

Son düzenleme:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,374
1,984
Dinlenmede.
sorunlarinızı Detaylı ve açıklayıcı yazabilirsiniz sanmıştım pardon hata bende fazla akıllı sanmışım 😉

İşlemciler evet genelliklen
Huawei,Samsung ve Vestel,GM,Lenova
Bize göre sağ ama teknik servislere göre solda olur
Ama üst tarafta degil genelliklen
Orta kisımda ortalama santim olarak bakarsak 2santim yani baş parmak kalınlıgında en sağda olur.
Ana kart denilen (Rom karnel) ek olarak ses(-'+) tuşların yazilimi en son ekran ile köprü görevi Gören cip yazılım ekranın film socketinin baglandigi yer.

Hiç bir telefonu tamir için actinmi ?
Kirik bozuk vs vs degil tamir için. Sanmiyorum.
Forum bilir benim abim ayni zamanda kvk teknik servisi 10.yildir ek olarak kendisininde genel bir teknik servis dükkanı var.

Sana bir kıyak yapım
Gün içerisinde abimle konusacam ona bir sorum. Ama yüksek ihtimallen.
Sonucu tahmin ediyorum ama demeyim emin olmadan

Hallederiz.
:)
Evet ben sadece sorunumu ve problemimi yazdım sen marka da yaz dememişsin ki,
Lenovo VIBE K5 note 64 bit 3 gb ram telefon hafizasi 32 gb toplam bellek 2.7 gb ortalama kullanilan %65 boş 0.96 gb

illerin beyi

Katılımcı Üye
2 Mar 2021
971
92
sorunlarinızı Detaylı ve açıklayıcı yazabilirsiniz sanmıştım pardon hata bende fazla akıllı sanmışım 😉

İşlemciler evet genelliklen
Huawei,Samsung ve Vestel,GM,Lenova
Bize göre sağ ama teknik servislere göre solda olur
Ama üst tarafta degil genelliklen
Orta kisımda ortalama santim olarak bakarsak 2santim yani baş parmak kalınlıgında en sağda olur.
Ana kart denilen (Rom karnel) ek olarak ses(-'+) tuşların yazilimi en son ekran ile köprü görevi Gören cip yazılım ekranın film socketinin baglandigi yer.

Hiç bir telefonu tamir için actinmi ?
Kirik bozuk vs vs degil tamir için. Sanmiyorum.
Forum bilir benim abim ayni zamanda kvk teknik servisi 10.yildir ek olarak kendisininde genel bir teknik servis dükkanı var.

Sana bir kıyak yapım
Gün içerisinde abimle konusacam ona bir sorum. Ama yüksek ihtimallen.
Sonucu tahmin ediyorum ama demeyim emin olmadan

Hallederiz.
:)
şimdi bunu cevaplamasam içimde kalıcak
bir yanlışını söyledim ne kadar zoruna gitti. ayrıca insan hata yapamaz mı birşeyi unutamaz mı.
evet telefonumu daha önce açtım ve baktım orada işlemci vardı.
hayır abinle filan konuşma sorunumu kendim halledeceğim.

lütfen buna cevap yazma, sorunumu kendim çözeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.