Android studio uygulama çalıştırma

YnSGnDz

Katılımcı Üye
1 Mar 2012
306
0
System.dpw

İlk olarak "shift+f10" tuşu veya kırmızı ile işaretlediğim yeşil butona tıklıyoruz.
Daha sonra "create new virtual Device" butonuna basarak uygulamayı çalıştırcağımız telefon modelimizi seçiyoruz
jXkp9D.png

Ben "nexus one" marka telefonu seçiyorum siz hata alırsanız farklı bir model seçebilirsiniz...
2nXqDd.png

Daha sonra "next" ve "finish" butonuna basıyoruz 1-2 dk bekletiyor bekliyoruz...
Daha sonra "nexus one" telefonumuzu seçip "ok" diyoruz

Telefonumuzun açılması biraz uzun sürebilir.
(Şuan bu konuyu yazarken pc kasıyor ve emulatoru tekrar çalıştırmamı istiyor 10 dk dır bekliyorum :=) )
BvpNqQ.png

Ten minutes ago :)
ZMbp8o.png

Çalıştırma Tamamlandı

Android studio'da uygulama çalıştırmak kendi emulatoru ile biraz can sıkıyo (Pc yi acayip kasıyor..)
Genel olarak "Android Studio Genymotion" Kullanılıyor (Kurulumu google'de mevcut)
Ama ben yine farklı bir yöntem deneyerek BlueStacks programını indirip kurmanızı ve orda daha hızlı bir şekilde apk dosyanızı açmanızı tavsiye ederim.​

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy
Bu motor hiç stabil değil arkadaşta belirtmiş bilgisayarımın özellikleri iyi olmasına rağmen sürekli kastırıyor ve sdklarda sıkıntı var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.