Android Telefonlar Için Paralı Oyunları Bedavaya Indirmek

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
24
Çoğu arkadaşımız biliyordur sanırım ama bugün size android telefonlar için paralı oyunları bedavaya indirmeyi anlatıcam. Ben normalde iPhone 4S kullanıyodum ama şimdi galaxy s 3 aldım ve app store da jail break falan filan derken bedava indirebiliyordum buna geçince google play storedaki paralı oyunları indiremez oldum. Sonra biraz araştırdım ve buldum şimdi de size anlatacağım. Umarım beğenirsiniz:). Ayrıca telefonunuza zarar verme gibi bir şansı yok benim şuan telefonumdaki tüm oyunları burdan indirdim hala bir şey olduğu yok. Ama benden söylemesi Türk sitelerinden indirmeyin.

Bu işlemleri telefondan yapın

1- Şimdi ilk başta oyunumuza karar verelim mesela oyunumuzun adı '' Asphalt 7:Heat '' olsun. Bu oyun normalde google play store'da 0,99$ ama biz şimdi beleşe indircez

2- Google'a giriyoruz ve arama motoruna '' Asphalt 7:Heat apk download '' yazıyoruz telefonumuzdan ve
Kod:
[url]http://appxk.com/list/1_1.htmll[/url]
linkli siteye girip ''Download Now''a tıklıyoruz iniyor.( genellikle oyunlarınızı apkmania dan seçin güvenilir bir site. )

(Her oyun 0 çalışmayabilir bazı telefonlarda çalışmaz asphalt mesela,o zaman çare yok başka oyun deneyin )

3- Oyun inince telefonumuzdan Kur'a basıyoruz ve kuruluyor.
-3- Eğer telefonumuzda güvenlik çıktıysa sadece galaxy s 3 te nasıl yapılır biliyorum üzgünüm ama az kurcalayın bulursunuz elbet.
Galaxy S 3 için şöyle oluyor; Çıkan yazıda ayarlara tıklayın direk güvenlik bölümüne geliyor zaten. Aşağı inin cihaz yönetimi bölümünde '' Bilinmeyen Kaynaklar'' var ona bir dokunun tick işareti geldimi tamamdır. İndirilenler bölümünden bir daha kur a tıklayın bu sefer çalışacaktır.

Son düzenleme:

karasayko

Yeni üye
17 Ara 2012
6
0
Bilginiz olsun andorid inizi root layarak çeşitli yöntemlerle bütün uygulamalar çalışır vb. ben rootladım gayet iyi (yanlız garantisi gider) root lamayı da google amcaya sorun :D

burakavci54

Yeni üye
3 May 2013
4
0
kesinlikle blackmart alpha diye bi program var onu kullanın google playdeki her uygulamayı orda ucretsız bulup ındıreblrsnz ben kendm kullanıyorum hıc bı ucret veya sıkıntıya rastlamdm. araştrın bulursunz programı. bulamazsnz ben sıze apk sını verırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.