Android X-Logger.apk Çok yakında burada

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Bu ham bir görüntü daha çok işi ve daha çok özellik eklenecek normal şartlarda aktif çalışıyor ama kapasitesi yüksek bir uygulama ve sınırlarını zorlamadık daha.
User id
Online kullanici
Ekstra özellikler
Veritabanı kullanımı
Bu kesinlikle log uygulaması değildir
Bakmayin ismi X-Logger olduğuna bir perde o sadece ama emin olun bu uygulamanin yeteneklerine ağzınız açık kalır.

Anti spy savarda oluyor spy log data get de
Hiç bir anti virüs programinin yapamadığını
Telefonunda casus varmı diyede kullanabilirsin fakat kötü amaçlar içinde.
Ama önce Github da olması gerek ben kendimi sağlama alımda :) durduk yere adliyede savcı karşısında ifade verirken bulmiyim kendimi.
Zamaninda yedik nane yüzümüz kalmadı artık.

Son düzenleme:

Tqrik

Üye
2 May 2022
109
38
Çok gizli
Bu ham bir görüntü daha çok işi ve daha çok özellik eklenecek normal şartlarda aktif çalışıyor ama kapasitesi yüksek bir uygulama ve sınırlarını zorlamadık daha.
User id
Online kullanici
Ekstra özellikler
Veritabanı kullanımı
Bakmayin ismi X-Logger olduğuna bir perde o sadece ama emin olun bu uygulamanin yeteneklerine ağzınız açık kalır.

Ama önce Github da olması gerek ben kendimi sağlama alımda :) durduk yere adliyede savcı karşısında ifade verirken bulmiyim kendimi.

Eline sağlık

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,866
770
28
User id
Online kullanici
Ekstra özellikler
Veritabanı kullanımı

Ellerine saglik. Bekliyoruz

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
hepinizin beklediğini merak etiiğini biliyorum eksik olmayın son 4 saattir ugraşıyorum bugüne yetişmez belki ama çok yol kat ettik yarına biter inşallah

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Elinize sağlık hocam.

İyi amaçlar için (antivirüs görevi mesela) kullanacağımıza emin olabilirsiniz.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Elinize sağlık hocam.

İyi amaçlar için (antivirüs görevi mesela) kullanacağımıza emin olabilirsiniz.

Açıklamasını yapacağım ve soruna cevabim evet olacak çünkü dış bağlantı kullanilmiyor tabi korkutucu ekranda Cloud save görünüyor ancak aktif olmayacak {özel insanlar için o} ve sizinle asla alakası olmayacak çünkü o Spy bu ise kişisel uygulama

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,361
Açıklamasını yapacağım ve soruna cevabim evet olacak çünkü dış bağlantı kullanilmiyor tabi korkutucu ekranda Cloud save görünüyor ancak aktif olmayacak {özel insanlar için o} ve sizinle asla alakası olmayacak çünkü o Spy bu ise kişisel uygulama
Biz özel değil miyiz ? 😓

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,375
1,985
Dinlenmede.
Biz özel değil miyiz ? 😓

Alakası yok benim lafım ayrı bir konu üzerine. Kendini bu tarz spy uygulamaları kullanmak için muhtaç hisseden güven sorunu yaşadığını anliyacak kadar bilinçli ama cesareti olmayan özel insanlardan bahsettim :) bulur onlar beni.

Bu arada bugünlük bu kadar tükendim yoruldum artık. Gerisi yarına

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.