Androide Ücretsiz Sızabileceğim Bir Program Var mı?

Ramedos

Yeni üye
15 Eki 2023
23
1
Merhabalar Arkadaşlarım Uzun bir süredir androide ve Bilgisiyara sızma merakım var ve Bilgisayarı Halletim Ancak Androide Sızabileceğim Bir ücretsiz uygulama yok Ücretsiz bir androide sızma programı varmıdır?

PRF DR

Üye
26 May 2024
87
41
Metasploiti denedim ancak Telefonda siteye giremiyom Ancak Başlatığım cihazdan girebiliyorum

Ve ben Craxsrat ve cyhperrat gibi şeyler arıyorum o tarz ücretsiz Rat Atma uygulamaları
Aynı işlemi metasploit kullanarak yapabilirsin ama illa rat arıyorsanız mutlaka sanal makina kullanımına özen gösterin, sizin için değer teşkil eden insanların telefonlarına üçüncü parti casus yazılımlar yüklemeyin. unutmayın public ratlar hiçbir zaman güvenli değildir.

Ramedos

Yeni üye
15 Eki 2023
23
1
Aynı işlemi metasploit kullanarak yapabilirsin ama illa rat arıyorsanız mutlaka sanal makina kullanımına özen gösterin, sizin için değer teşkil eden insanların telefonlarına üçüncü parti casus yazılımlar yüklemeyin. unutmayın public ratlar hiçbir zaman güvenli değildir.
Öncelikle Uyarınız için teşekürler 2.inci olarak SpyNote indirdim ve payloada basınca No java uyarısı alıyorum yardım edermisiniz?

Ramedos

Yeni üye
15 Eki 2023
23
1
Java yüklü değil diyor, video çözüm;

Bende alıyordum aynı hatayı bu video ile çözdüm
Tekrar Teşekürler ama gene bir sorun var Build dediğimde Şöyle bir hata çıkıyor komuta

Exception in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: sun/misc/BASE64Encoder
at com.android.signapk.SignApk.addDigestsToManifest(SignApk.java:169)
at com.android.signapk.SignApk.main(SignApk.java:325)
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: sun.misc.BASE64Encoder
at java.base/jdk.internal.loader.BuiltinClassLoader.loadClass(BuiltinClassLoader.java:641)
at java.base/jdk.internal.loader.ClassLoaders$AppClassLoader.loadClass(ClassLoaders.java:188)
at java.base/java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:525)
... 2 more

Ve Apk dosyasının içi boş oluyor telefonda indirdiğimde paket ayrıştırmasında sorun oluştu Araştırdığımda ise javanın Eski sürümünü indirmem lazım mış
Eğer bu doğruysa Bana java sürümü önerirmisiniz Linkte atın lütfen.

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
141
:)
Tekrar Teşekürler ama gene bir sorun var Build dediğimde Şöyle bir hata çıkıyor komuta

Exception in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: sun/misc/BASE64Encoder
at com.android.signapk.SignApk.addDigestsToManifest(SignApk.java:169)
at com.android.signapk.SignApk.main(SignApk.java:325)
Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: sun.misc.BASE64Encoder
at java.base/jdk.internal.loader.BuiltinClassLoader.loadClass(BuiltinClassLoader.java:641)
at java.base/jdk.internal.loader.ClassLoaders$AppClassLoader.loadClass(ClassLoaders.java:188)
at java.base/java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:525)
... 2 more

Ve Apk dosyasının içi boş oluyor telefonda indirdiğimde paket ayrıştırmasında sorun oluştu Araştırdığımda ise javanın Eski sürümünü indirmem lazım mış
Eğer bu doğruysa Bana java sürümü önerirmisiniz Linkte atın lütfen.
SpyNote'yi nereden indirdiniz ve sürümü nedir?

Ramedos

Yeni üye
15 Eki 2023
23
1
SpyNote 6.4
SpyNote 6.4

Aldığım yer

İndirdiğim yer

LydexCoding

Katılımcı Üye
24 May 2024
431
141
:)
SpyNote 6.4

SpyNote 6.4

Aldığım yer

İndirdiğim yer

Java Development Kit

Buradan javayı indir ve kur.

Ardından hata aldığın yerde, sağ kısımda iki nokta olmalı ona tıkla ve şu konuma git;

Bilgisayarım > Program files > Java > jdk-11.0.2 > bin > java.exe

Ramedos

Yeni üye
15 Eki 2023
23
1
Onu dene, aynı konumda olması lazım.

Bilgisayarım > Program files > Java > jdk-22 > bin > java.exe
Java.exe ye bastığımda cmd açılıp kapanıyor başka birşey olmuyor sizin atığınız linkten jdk-19 sürümünü indirdim ondada exe ye basınca aynı şey oluyor

Şimdi ise tam gitti build e basınca hiç birşey açılmıyor tekrar build e basıyorum birşey olmuyor

Son düzenleme:

h3k1r

Yeni üye
17 Şub 2023
8
0

Ramedos

metasploitin "msfconsole,msfvenom "(işini fazlasıyla görecektir sadece meterpreter kullan) kullanarak yapabilirsin
kali linux varsa yüklüdür linux windows ios ve termuxa yükleyebilirsin
alatanatif olarak msfconsole ile msfc,setool kit de aynı görevi görür

Ramedos

Yeni üye
15 Eki 2023
23
1

Ramedos

metasploitin "msfconsole,msfvenom "(işini fazlasıyla görecektir sadece meterpreter kullan) kullanarak yapabilirsin
kali linux varsa yüklüdür linux windows ios ve termuxa yükleyebilirsin
alatanatif olarak msfconsole ile msfc,setool kit de aynı görevi görür
Metasploiti Baya denedim Kali linuxdan Bilgisiyar için sızabiliyorum Ama android yapmaya çalıştığımda site açtığım bilgisiyardan gözüküyor ama telefonda siteye ulaşılamadı diyor?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.