Çözüldü Animasyonlu Tanıtım Videosu Hazırlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KingBattle666

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,289
0
Vezirköprü
merhabalar yapay zeka ile ilgili bir proje geliştiriyorum fakat bunun animasyonlu bir tanıtım videosu yapmak istiyorum yardımcı olabilecek arkadaş var mıdır? bu işten anlayan

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Cevap: yazılım tanıtım hakkında

Grafiker bulup ücreti karşılığında yaptırabilirsiniz

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=bTV2BgkciTg[/ame]

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs

Bir video editörü bulabilirsin. Para karşılığında vs. Ama eğer 3d bir tanıtım isteyeceksen fiyat çok fazla artabilir...

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN

Bunun Türk versiyonu yapılabilir. :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=V_DfvbtmcOA[/ame]

Kendiniz yapacaksanız, animasyon programlarını inceleyip öğrenmeniz lazım. Zamanınız varsa yavaş yavaş yapabilirsiniz. Fakat öncelikle videonun konusu ne olacak gibi konuları belirleyin. Yani robot nasıl olacak ? Ne konuşacak vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.