Anime Edit Naruto [AMV]

THUmut

Üye
4 Tem 2015
66
6
Bu video vegas pro 11 ile yapıldı. Düşüncelerinizi bekliyorum, eksiği fazlası iyisi kötüsü her türlü yoruma açığım.

Videonun tam halini aldığım linki buraya bırakıyorum. :

Son düzenleme:

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,585
1,645
Green/Moderasyon
Bu video vegas pro 11 ile yapıldı. Düşüncelerinizi bekliyorum, eksiği fazlası iyisi kötüsü her türlü yoruma açığım.
Bende edit işleri ile uğraşmıştım. İlk başta ki opacity kısıp sonrasında yükselttiğin kısımlar olmamış bence. Çok duruk olmuş. CC'de eklememişsin güzel durması için, shakeler'de iyi olmamış gibi ancak yinede beğendim umarım gelişirsin dostum :). Shake,CC,Opacity ayarları için videolar izleyebilirsin çok çabuk öğrenirsin şahsen ben çok çabuk öğrenmiştim. Eline sağlık tekrardan :)

THUmut

Üye
4 Tem 2015
66
6
Bende edit işleri ile uğraşmıştım. İlk başta ki opacity kısıp sonrasında yükselttiğin kısımlar olmamış bence. Çok duruk olmuş. CC'de eklememişsin güzel durması için, shakeler'de iyi olmamış gibi ancak yinede beğendim umarım gelişirsin dostum :). Shake,CC,Opacity ayarları için videolar izleyebilirsin çok çabuk öğrenirsin şahsen ben çok çabuk öğrenmiştim. Eline sağlık tekrardan :)
Teşekkür ediyorum umarım gelişiriz. bunlara dikkat edeceğim sonraki kısımda. çok sağol :)

QueViper

Yeni üye
22 Kas 2022
1
1

Videonun tam halini aldığım linki buraya bırakıyorum. :
Hocam ilk Naruto vs pain editinde çok fazla efekt kullanmışın. Mesela siyah yanıp sönen (adını bilmiyorum) gereksiz olmuş Naruto fighta geldiği zaman verdiğin efekt aşşırıya kaçmış. Bide editlerde şarkıyı dirket koyma şarkıda oynama yapsan bence daha iyi. Eline sağlık dattebayoo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.