Anlayamadığım problem.

24 Tem 2012
235
1
INTEL CORE 2 QUAD CPU Q8300 2.50 GHZ
AMD RADEON HD 5670 1GB GPU
8 GB RAM
Bu sistemlerle basit oyunlarda sorun yaşıyorum.Win 10a geçmeden önce cs go lol oynuyodum ama win10a geçince ne kadar ayar yaptıysam fpste neredeyse hiç bir değişiklik olmadı. CSde çözünürlüğü en dibe çektim youtubedan ,forumlardan yapılabilecek tüm win10 performans ayarlarını yaptım ama sorun devam etti.Win7ye döndüm fakat tekrardan başladı fps sıkıntıları tüm güncellemeleri yükledim ama kesilmedi,şu sistemle sıkıntı çekiyorum win10a geçsem fps sıkınıtısı yaşıyorum. 2 ekran kartım var biri ati radeon hd 4300/4500 series 512 mb, 512mblık ekran kartı ile 1gblık ekran kartının açamadığı oyunu açıyorum ama 1gblıkla oyun açılmıyor pc çökerkenki ekran kartı birşey olup oyun kapanıyor, lolde 60 fpsi oyun sonlarına doğru görürdüm, genelde 90 fpslerde takılırdım ama anlayamadım.Ekran kartı driverının 2 versiyonu var.Birisi
Catalyst Software Suite
diğeri
Radeon Software Crimson Edition Beta
.Kullandığım ilkiydi,ikinciyi kullanayım dedim hala aynı ve güncelleme geliyor 2.driverı yükleyince, o güncellemeyi indiriyorum yüklerken hata veriyor, hatayı araştırdım hiç bir şey bulamadım.

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
648
42
Selamlar Sayın üye nasılsınız. Sizin sorununuzu iyice anlamış bulunmaktayım. Intel Core 2 Quad Qore İşlemcin var. 8gb Ramin var. Amd Radeon Hd 5670 ekran kartın var. Ekran kartın tam 1GB. Maus la Bilgisayarım kısmına gel ve sağ tıkla. Ordan Yönet sekmesine tıkla. Yönetici Olarak oraya gir. Ve Ordanda Aygıt Yöneticisi Sekmesine tıkla. Görüntü ve Bağdaştırıcılarında göreceksin birinde soru işareti yer alacak. Oraya Tıklarsın. Sürücüsünü bul dersin tıklarsın Sürücüsünü Driverini arar bulur ve kurarsın Şuan Sen Pc Yi Ekran Kartsız Kullanıyorsun. Onboard olarak Açtığın için Oyunları Oynayamıyorsun. Dediklerimi yaparsan Oyun Oynayacağını kendin bile göreceksin. Selamlar Kardeşim. Allah rahatlık versin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.