Anonim Kalınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Yanlış Bilinenler

GECEYARASA

Üye
4 Eyl 2022
144
89
Ottoman

Herkes Çok Merak Eder Bilgisayar Korsanları Nasıl Anonim Kalır Ne yapıyorlar diye
Şimdi Arkadaşlar Görüyorum İp Gizleyen Programlar Diye Ve Cevaplar Israrla Şunlar Olur

Tor,Hotspot Shield,Cyber Ghost..

Arkadaşlar Bu Tür Programlar Kesinlikle Gereksiz Ve Ne Olursa Olsun YAKALANIRSINIZ
Belkide bir çok kişi şaşırdı oha tor nasıl güvenli değildir diye arkadaşlar tor hiç bir zaman sandığınız kadar anonim değildir ve bu kanıtlanmıştır NSE
TTNET TürkTelekom Siber Güvenlikler
Bunlara karşı Hiç Şansınız Yok Arkadaşlar Ve Tor Güvensiz Olduğu Kanıtlanmıştır

Peki Nasıl Anonim Kalırız?

Arkadaşlar Asla Tam Anonim Kalamazsınız Bir Kere Böyle Bir Şey Yoktur
Arkadaşlar VPN alacaksanız avrupa dışı VPN alın bu çok önemlidir.
Şimdi Arkadaşlar Her Zaman Sanal Makineden Saldırı Yapın ve Sanal Makineden VPN kullanın ama öyle VPN değil En kaliteli VPN.
Bunu Yapın Bu size iyi bir gizlilik sağlar ve Proton Mail kullanın Arkadaşlar bu mail FBI bile dokunamaz Hem Avrupa Dışı bir E-mail yani bu iyi bir şey yani dünyanın en iyi ve en anonim e-mail aracı budur kesinlikle ve FBI öyle kolay kolay elini bulaşamaz bu e-mail aracına

Zombi Bilgisayarlar

Arkadaşlar Mutlaka Bir Kaç Rat Atılmış bilgisayarlar elinizde olsun şöyle bir 10-15 tane rat atılmış pc olsun elinizde sizin kontrolünüzde olsun! Bu Pc sizi bulunmasını zorlayacaktır ve iyi bir anonimlik kazanacaksınız! O bilgisayarlar ile saldırı yapın! bu sizin izinizin bulunmasına zorlayacaktır.

Wİ-Fİ!

Arkadaşlar Saldırı Yaparken Farklı Wİ-Fİ'lere bağlanın bu çok önemlidir her zaman farklı Wİ-Fİ bağlanın arkadaşlar TTNET gibi kuruluşlar sizi böyle bulabiliyorlar İp adresiniz modeminizden değişiyor o modemi tespit ederlerse yandınız o yüzden farklı Wİ-Fİ bağlanın ve mümkünse sokağınızdaki binanızdaki Wİ-Fİ bağlanmayın böyle uzak yerlere gidin orada işinizi halledip gelin
ve Wİ-Fİ girerken gizlenin bunun için bir sürü konu var!

İnternet Cafe!

Arkadaşlar İnternet Cafe hiç güvenli değildir bazıları der geç internet cafeye ne yapıyorsan yap şimdi güvensizliğini açıklarsam çok uzun sürer belki bir arkadaşımız bunun sebebini yorumlarda açıklar siz bana güvenin internet cafeden uzak durun!
VPS arkadaşlar Vps önemlidir
Vps, Virtual Private Server (Paylaşımlı Özel Sunucu) cümlesinin kısaltmasıdır. Vds ise Virtual Dedicated Server (Paylaşımlı Ayrılmış Sunucu) cümlesinin kısaltmasıdır. Temel olarak her iki sisteminde mantığı fiziksel bir makinenin içerisinde bir çok sanal sunucu çalıştırmaktır.
O yüzden VPS kullanın

Kapalı Ağız

Arkadaşlar çenenizi sıkı tutun sakın kimseye ben yok şunu yaptım yok ben hekırım yok ben hesap çalabiliyorum site hekliyorum zaaa FBI beni arıyor
yok nebiliyim ben bilgisayar korsanıyım falan demeyin arkadaşlar en yakın arkadaşınız dahi çünkü o da başka güvendiği arkadaşına söyler o da başka sevdiği arkadaşına derken.. Şey Yoluna Gidersiniz.

( Alıntıdır )
eline sağlık dostum

9 Tem 2022
165
48
Internet cafe olmadi dostum. Tenha bir yerde internet cafe olmasina dikkat edilecek. Orda ozellikle mobese olmayacak. Boyle bir yerde anonym olursunuz. Ilginc Cyber Ghost Vpn gibisi varmi. Ben sanal virtual box ta avlarim.

bizimmemleket

Yeni üye
25 Eki 2022
15
2
internette hiçbir şekilde anonim kalamazsınız böyle birşey yok ister 2 vpn üstüste açın ister mac değiştirin ip değiştirin ister güvenli browserları kullanın

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
internette hiçbir şekilde anonim kalamazsınız böyle birşey yok ister 2 vpn üstüste açın ister mac değiştirin ip değiştirin ister güvenli browserları kullanın
Galiba başlığı okuyup hemen üyelik açıp dur bi eleştiri yapayım dedin ve bende sana geri dönüp o başlığın altında yazanları okumanı öneririm :)

kanka 2 vpn kullanmak neyin mantığını yaşıyorsun sen ????

Burahan58

Yeni üye
26 Ocak 2016
33
1
kayseri
yazı süper olmuş ellerine sağlık.
ben genelde bir italyan firmasından aldığım sunucuya kurduğum open vpn i kullanıyorum. daha iyi oluyor. diğerlerine göre çok hızlı.

Woffluon

Katılımcı Üye
7 Tem 2021
279
95

Herkes Çok Merak Eder Bilgisayar Korsanları Nasıl Anonim Kalır Ne yapıyorlar diye
Şimdi Arkadaşlar Görüyorum İp Gizleyen Programlar Diye Ve Cevaplar Israrla Şunlar Olur

Tor,Hotspot Shield,Cyber Ghost..

Arkadaşlar Bu Tür Programlar Kesinlikle Gereksiz Ve Ne Olursa Olsun YAKALANIRSINIZ
Belkide bir çok kişi şaşırdı oha tor nasıl güvenli değildir diye arkadaşlar tor hiç bir zaman sandığınız kadar anonim değildir ve bu kanıtlanmıştır NSE
TTNET TürkTelekom Siber Güvenlikler
Bunlara karşı Hiç Şansınız Yok Arkadaşlar Ve Tor Güvensiz Olduğu Kanıtlanmıştır

Peki Nasıl Anonim Kalırız?

Arkadaşlar Asla Tam Anonim Kalamazsınız Bir Kere Böyle Bir Şey Yoktur
Arkadaşlar VPN alacaksanız avrupa dışı VPN alın bu çok önemlidir.
Şimdi Arkadaşlar Her Zaman Sanal Makineden Saldırı Yapın ve Sanal Makineden VPN kullanın ama öyle VPN değil En kaliteli VPN.
Bunu Yapın Bu size iyi bir gizlilik sağlar ve Proton Mail kullanın Arkadaşlar bu mail FBI bile dokunamaz Hem Avrupa Dışı bir E-mail yani bu iyi bir şey yani dünyanın en iyi ve en anonim e-mail aracı budur kesinlikle ve FBI öyle kolay kolay elini bulaşamaz bu e-mail aracına

Zombi Bilgisayarlar

Arkadaşlar Mutlaka Bir Kaç Rat Atılmış bilgisayarlar elinizde olsun şöyle bir 10-15 tane rat atılmış pc olsun elinizde sizin kontrolünüzde olsun! Bu Pc sizi bulunmasını zorlayacaktır ve iyi bir anonimlik kazanacaksınız! O bilgisayarlar ile saldırı yapın! bu sizin izinizin bulunmasına zorlayacaktır.

Wİ-Fİ!

Arkadaşlar Saldırı Yaparken Farklı Wİ-Fİ'lere bağlanın bu çok önemlidir her zaman farklı Wİ-Fİ bağlanın arkadaşlar TTNET gibi kuruluşlar sizi böyle bulabiliyorlar İp adresiniz modeminizden değişiyor o modemi tespit ederlerse yandınız o yüzden farklı Wİ-Fİ bağlanın ve mümkünse sokağınızdaki binanızdaki Wİ-Fİ bağlanmayın böyle uzak yerlere gidin orada işinizi halledip gelin
ve Wİ-Fİ girerken gizlenin bunun için bir sürü konu var!

İnternet Cafe!

Arkadaşlar İnternet Cafe hiç güvenli değildir bazıları der geç internet cafeye ne yapıyorsan yap şimdi güvensizliğini açıklarsam çok uzun sürer belki bir arkadaşımız bunun sebebini yorumlarda açıklar siz bana güvenin internet cafeden uzak durun!
VPS arkadaşlar Vps önemlidir
Vps, Virtual Private Server (Paylaşımlı Özel Sunucu) cümlesinin kısaltmasıdır. Vds ise Virtual Dedicated Server (Paylaşımlı Ayrılmış Sunucu) cümlesinin kısaltmasıdır. Temel olarak her iki sisteminde mantığı fiziksel bir makinenin içerisinde bir çok sanal sunucu çalıştırmaktır.
O yüzden VPS kullanın

Kapalı Ağız

Arkadaşlar çenenizi sıkı tutun sakın kimseye ben yok şunu yaptım yok ben hekırım yok ben hesap çalabiliyorum site hekliyorum zaaa FBI beni arıyor
yok nebiliyim ben bilgisayar korsanıyım falan demeyin arkadaşlar en yakın arkadaşınız dahi çünkü o da başka güvendiği arkadaşına söyler o da başka sevdiği arkadaşına derken.. Şey Yoluna Gidersiniz.

( Alıntıdır )
Güzel konu. Eline sağlık dostum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.