Anonim SMS Nasıl Gönderilir?

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Arkadaşlar Merhaba,
Nette birçok site ve uygulama var çoğunu denedim, çözemedim; deneyip anonim sms gonderebilen bir arkadaş varmidir?
Kolay gelsin.

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,091
1,607
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;
Genellikle bu işlemler textnow üzerinden yapılmakta.Fakat bazı sitelerin böyle hizmetleri mevcut.Textnow üzerinden bakiye yükleme işlemi yaparak anonim sms göndermeyi sağlayabilirsiniz.

Onun dışında aynı alt yapıyı kullanan 2ndline uygulaması mevcut. Onunla da göndermeyi deneyebilirsiniz.

Forumda da anonim sms göndermek şeklinde arama yaparak bir çok sonuca ulaşabilir ve yararlanabilirsiniz.

Saygılarımla...

NotBody

Yeni üye
14 Ağu 2021
19
13
23

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Merhaba değerli üye;
Genellikle bu işlemler textnow üzerinden yapılmakta.Fakat bazı sitelerin böyle hizmetleri mevcut.Textnow üzerinden bakiye yükleme işlemi yaparak anonim sms göndermeyi sağlayabilirsiniz.

Onun dışında aynı alt yapıyı kullanan 2ndline uygulaması mevcut. Onunla da göndermeyi deneyebilirsiniz.

Forumda da anonim sms göndermek şeklinde arama yaparak bir çok sonuca ulaşabilir ve yararlanabilirsiniz.

Saygılarımla...
Hocam 2 sinide denedim desteklerine yazdim olmuyor şuanda. Sende bir denersen cok sevinirim. Anonim cok denedim gene yok. Teşekkürler.

Hocam teşekkürler ben çalıştıramadım hiçbirini sen bir denermisin kendine göndererek. Teşekkürler.

Son düzenleme:

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
2nd line ile yapabilirsiniz. Yabancı numara alırsınız. Hem sms,arama vs telefon gereçleri hem wp hem telegram bir sürü şeyde hesap da açabiliyorsunuz.
Hocam 2ndline destek ekibi 2 haftadır çalışıyor çözemedi henüz, şimdiye kadar 2 yil kullandım bir anda o da gitti. Farklı önerin olur mu teşekkürler.
Halen çözemedim.

Yardımınızı bekliyorum.
Up.

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Python üzerinden yapabilirsin Instagram Hesabınızda bu konuyla alakalı post mevcut
Hocam teşekkürler bilgi için instagram im yok ne yazikki birçok arkadaşında olmayabilir, burada bir paylaşım yaparsan yada yeni konu, herkes faydalanır öğrenirde bu sekilde girdi saglarmisin?

Arkadaşlar Selam 1 haftadır çözemedik oneriler çalışmıyor deneyip başarabilen varmidir?

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Antiphone uygulaması işini görür diye düşünüyorum
Denedim çalışmadı hocam.

2ndline yada açık hat kesin çözüm olacaktır şuanda benim bildigim başka bir yolu yok.
2ndline denedim, yazımda support a, çalışmadı hocam.

Hala çalışıyormu bilmiyorum speedx - tbomb var
Çalıştıramadım hocam, deneyenlerde kullanmiyor muhtemelen durduda.

lllLaTenTlll

Yeni üye
21 Nis 2021
8
1
selam talKu uygulamasını deneyin ben şuan kullanıyorum hiç bir sorun olmadan hem sms hemde arama yapabiliyorum numara yabancı
başka türlüde deneyebilirsin yabancı numara alıp istedigin kişiye gönderirsin başka yollarıda şuan bunları aktif kullanıyorum işime yarıyor sorunsuz çalışıyor
iyi forumlar

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
selam talKu uygulamasını deneyin ben şuan kullanıyorum hiç bir sorun olmadan hem sms hemde arama yapabiliyorum numara yabancı
başka türlüde deneyebilirsin yabancı numara alıp istedigin kişiye gönderirsin başka yollarıda şuan bunları aktif kullanıyorum işime yarıyor sorunsuz çalışıyor
iyi forumlar
Hocam teşekkürler girdi icin denedim şimdi olmadı ama sende çalışmış, özel numarami ekledim bana bir sms atabilir misiniz doğrulama için?

Hisoka*

Kıdemli Üye
21 Eki 2015
2,065
4
Textnow, 2ndline gibi uygulamalar gizliliği sağlamaz iş yargıya taşındığı zaman sorgusuz sualsiz ellerindeki log kayıtlarını rahatça vereceklerdir. Her sistem kayıt tutar bunu unutmayın, Sadece tutulan kayıt dosyasını paylaşıp paylaşmamak onların elinde. siz kendi gizliliğinizi encrypt edin.

Textnow, numarayı aldıktan sonra direk ip kayıt, telefondan ise telefon bilgilerini kayıt. Sms gönderdin kime gönderdin ne zaman gönderdin gönderdiğin hangi ip adresinden gitti telefon bilgileri, bilgisayardan gönderdiysen bilgisayarın bilgileri. Mac adresi ip adresi gibi. ( numarayla 3 parti yazılıma kayıt olup oradan yazsanız dahi kaydı tutuluyor. )

Ben asla güvenmem , free call and sms service sağlayıcılarına.

0231270

Üye
11 Eyl 2007
63
1
Textnow, 2ndline gibi uygulamalar gizliliği sağlamaz iş yargıya taşındığı zaman sorgusuz sualsiz ellerindeki log kayıtlarını rahatça vereceklerdir. Her sistem kayıt tutar bunu unutmayın, Sadece tutulan kayıt dosyasını paylaşıp paylaşmamak onların elinde. siz kendi gizliliğinizi encrypt edin.

Textnow, numarayı aldıktan sonra direk ip kayıt, telefondan ise telefon bilgilerini kayıt. Sms gönderdin kime gönderdin ne zaman gönderdin gönderdiğin hangi ip adresinden gitti telefon bilgileri, bilgisayardan gönderdiysen bilgisayarın bilgileri. Mac adresi ip adresi gibi. ( numarayla 3 parti yazılıma kayıt olup oradan yazsanız dahi kaydı tutuluyor. )

Ben asla güvenmem , free call and sms service sağlayıcılarına.
Hocam yargılık bir durum olmaz müsterih olun.
Soruna çözümün varsa lütfen iletin. Teşekkürler.

Arkadaşlar Selam,
Halen desteğinizi bekliyorum, çözüm bulamadık çalışan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.