Anonimlik

ads1z

Yeni üye
7 Haz 2023
6
1
Merhabalar, Devletten gizlenmek diye birşey mümkün mü? Sadece kendi ağına bağlanma diye birşey duydum ve Raspberry nedir

ByTurkX

Üye
15 Kas 2021
211
201
17
Vatan
İnternet'e bağlı olsanız ve kullandığınız işletim sistemi tailOS gibi işletim sistemleri olsa bile %100 gizlenemezsin.
Hadi diyelimki OS kusursuz busefer işlemcin ram'in herhangi bir donanım biriminde bile açık olabilir.
Devletten neden gizlenmek istersin dostum?

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,458
830
Ağızını sıkı tutarsan,kendini ele verebilecek söylemlerde bulunmazsan, az dikkat çeker çok iş yaparsan seni kimse bulamaz.
siber güvenlik şirketleri arada bir hack forumlarına uğrarlar gözüne kestirdiklerini araştırırlar illegal işlerin varsa paket olursun yanlış hatırlamıyorsam 2012 yılında hem burası hemde başka bir forum benzer bir olayı yaşadı.

Rebelkan

Blue Team Lider Yrd.
12 Şub 2019
1,909
868
Çoook paran varsa ve yüksek bir zekaya sabipsen olabilir.

Ama devlet seni arıyorsa yüzde 99,9 olmayacaktır. Eninde sonunda, bir gün bulunursun.

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
929
1,224
Genç Atsızlar
Merhabalar, Devletten gizlenmek diye birşey mümkün mü? Sadece kendi ağına bağlanma diye birşey duydum ve Raspberry nedir
Mükemmel sıfır hatasız birşeyler yapmak neredeyse imkansızdır, Geçmişteki büyük hack olaylarını okuyabilirsin aşırı profesyonel hackerlar genelde çok ufak saçma izlerinden dolayı yakalanıyorlar. Yani sen ne yaparsan yap devlet bulur. o7

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.