Zararlı Yazılım Apk dosyasını fud crypter yapmak?

13 Mar 2016
100
0
Merhabalar apk dosyasının fud crypter nasıl yapabilirim önerebileceğiniz bir program varmıdır teşekkür ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
141
Fud yapman zor biraz ama APK dosyasını başka bir apk dosyası ile birlestirirsen biraz daha inandırıcı olabilir. Ki zaten çoğu telefonda antivirüs programı yok

Dolyetyus

Özel Üye
21 Nis 2020
1,209
691
Fud yapman zor biraz ama APK dosyasını başka bir apk dosyası ile birlestirirsen biraz daha inandırıcı olabilir. Ki zaten çoğu telefonda antivirüs programı yok

Android hackler ile vaktinde epey uğraşmıştım ve halen de biraz bakıyorum. Hocam telefonların kendisinin antivirüsleri oluyor. Bazıları çok iyi derecede. FUD yapmadan rahat girebildiğim tek modeller LG G3 ve LG G4. Özellikle samsung, xiaomi ve huawei çok sağlam korunuyor. Gerek kalmıyor antivirüs yüklemeye.

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
141
Android hackler ile vaktinde epey uğraşmıştım ve halen de biraz bakıyorum. Hocam telefonların kendisinin antivirüsleri oluyor. Bazıları çok iyi derecede. FUD yapmadan rahat girebildiğim tek modeller LG G3 ve LG G4. Özellikle samsung, xiaomi ve huawei çok sağlam korunuyor. Gerek kalmıyor antivirüs yüklemeye.

Açıkçası ben redmi note 10 pro kullanıyorum. Ve kendime virüs yapıp attım gayet güzel bir şekilde çalışıyor. Antivirüs programı tarama yaptığı halde bulamiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.