App inventor (ÜDY) Görür umarım

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,448
7
2,058
35
Osmaniye 80

Bu resmi
https://www.btkakademi.gov.tr/portal/catalog#!?categoryIds=1001 bu linkden aldım.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın sitesinden.
Ben 3 4 yıldır söylüyorum bu foruma
Thunkable
App Inventor
Kodular
Gibi kategoriler açılsın yarın Birgün açmak istediğinizde geç kalmış olmayın hem üye kaybı hemde bilgi kaybı olur bunların geniş portalları var fakat türkiye halen dış kaynaklar kullanmakta bu yüzden bu kategoriyi geç kalmadan açmakta fayda var Türkiyenin yaş ortalaması genç ve yazılım işlerine ilgili çok insan var.

7.000 kişi kayıt olmuş eğitime neden 7bin kişi bu forumada üye olmasın. ?

Umarım birileri bu konuyu görür ve birşeyler yaparlar.

https://www.btkakademi.gov.tr/portal/

Son düzenleme:

blackduck0

Yeni üye
14 Ocak 2021
42
0
app iventor reis bir şeyler deniyor........

7.000 kişi kayıt olmuş eğitime neden 7bin kişi bu forumada üye olmasın. ?

app iventor kullanan kişilerden ve kaçak rakı içip appiventor ile geliştirilen yazılımdan fayda gelmez çünkü. App iventor çocuklar için geliştirilmiştir, her fırsat bulunduğunuz yerde app iventoru savunmak yerine çeşitli yazılım dillerini öğrenmenizi ve bu foruma gerçekten bi katkı sağlamanızı falan tavsiye ederim .)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.