Araç Kulübü {ALIMLAR AÇIK}

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
l6lqggy.png

Forumda düzenli olarak toollar ve uygulamalar paylaşmak ve forumun kalitesini arttırmak.
Bilgim yok diye çekinmeyin eğer öğrenme merakiniz varsa ve araştırmayı seviyorsanız bu kulüp sizin için oldukça yararlı olabilir.

-Düzenli olarak haftada 1 kaynak ve 1 konu veya 4 kaynak açılacak kaynaklar baştan savma olmayacak, konular alıntı olmayacak, konular kesinlikle bir toolu yada uygulamayi tanıtacak, konularda kelime sınırı ve kaynaklarda belli kurallar var kulübe girerseniz o detayları konuşacağız

-Klüp içerisinde mobil ve bilgisayar diye iki görevlendirme grubu olacak, mobil grubu mobildeki toolları, uygulamaları tanıtacak.
Bilgisayar grubu ise bilgisayardaki uygulama ve toolları tanıtacak.
Gruplar hep aynı kalmayacak değişmeli olacak.

-Forum Kuralları ve misyonu geçerlidir.
-Mazeretsiz pasif kalma süresi 1 haftadır.
-Kulüpten habersiz bir şekilde çıkarsanız belli bir süre kulüplere giremezsiniz.
-Başka kulübe başvurunuz varsa bu kulübe başvuru yapamazsınız

@skrosman

*İsim :
*Soyisim :
*Telegram Kullanıcı Adı :
*Neden Kulübe Katılmak İstiyorsun :
*Daha önce katildigin ekipler, klupler ve neden ayrıldığın:
Son olarak eklemek istediklerin :

-Başında yıldız olan bölümlerin doldurulması zorunludur.
-Kulüp başvuru formunu kulüp lideri skrosman yani bana özelden göndermeniz gerekmektedir.

-Eklenecek

Kulübü açmak için Kulüpler Genel Sorumlusu @Jaime Lannister hocamdan izin alınmıştır.

-Kulüp logosu için @'Mirliva hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum

Son düzenleme:

JohnWick51

Uzman üye
20 Mar 2022
1,865
770
28
Logo : Gelecektir

Forumda düzenli olarak toollar ve uygulamalar paylaşmak ve forumun kalitesini arttırmak. (Uygulamalar ve toollar illa hacking kategorisinde olması gerekmiyor)p

-Düzenli olarak kaynak ve konu açılacak, konular kesinlikle bir toolu yada uygulamayi tanıtacak, konularda kelime sınırı ve kaynaklarda belli kurallar var kulübe girerseniz o detayları konuşacağız

-Klüp içerisinde mobil ve bilgisayar diye iki görevlendirme grubu olacak, mobil grubu mobildeki toolları, uygulamaları tanıtacak.
Bilgisayar grubu ise bilgisayardaki uygulama ve toolları tanıtacak.
Gruplar hep aynı kalmayacak değişmeli olacak.

-Forum Kuralları ve misyonu geçerlidir.
-Mazeretsiz pasif kalma süresi 1 haftadır.
-Kulüpten habersiz bir şekilde çıkarsanız belli bir süre kulüplere giremezsiniz.
-Başka kulübe başvurunuz varsa bu kulübe başvuru yapamazsınız

@skrosman

*İsim :
*Soyisim :
*Telegram Kullanıcı Adı :
*Neden Kulübe Katılmak İstiyorsun :
Son olarak eklemek istediklerin :

-Başında yıldız olan bölümlerin doldurulması zorunludur.
-Kulüp başvuru formunu kulüp lideri skrosman yani bana özelden göndermeniz gerekmektedir.

-Eklenecek

Kulübü açmak için Kulüpler Genel Sorumlusu @Jaime Lannister hocamdan izin alınmıştır.

Hayirli olsun. INSALLAH

Helmsys

Yazılım Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,481
1,640
Yok kötü anlamda söylemiyorum öngörü sadece umarım katılımcılar olur.

Kriterleriniz çok sıradan değil mi yani ad soyad tht profil linki insana nasıl bir ayrıcalık katabilir ki. Tamam işe alım yapılmıyor ama klüp kalitesi sizinde göreceğiniz üzere forumun kalitesini de etkiliyor(paylaşımlar ile)

Bence kriterlerinde gözden geçirilmesi gerekiyor yoksa gözünün üstünde kaşı olan girer. Ayrıca kriterlere göre değerlendirme yapacak kişide bilgili olmalı.
Diye düşünüyorum

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
Yok kötü anlamda söylemiyorum öngörü sadece umarım katılımcılar olur.

Kriterleriniz çok sıradan değil mi yani ad soyad tht profil linki insana nasıl bir ayrıcalık katabilir ki. Tamam işe alım yapılmıyor ama klüp kalitesi sizinde göreceğiniz üzere gorumun kalitesini de etkiliyor(paylaşımlar ile)

Bence kriterlerinde gözden geçirilmesi gerekiyor yoksa gözünün üstünde kaşı olan girer. Ayrıca kriterlere göre değerlendirme yapacak kişide bilgili olmalı.
Diye düşünüyorum
Bu formu sadece ön başvuru gibi dusunebilirsin daha dün başvuru değerlendirdim bu form sadece ön bilgi klübe almadan önce kısa bir sohbet ediyorum klübün standartlarından bahsediyorum yani için rahat olsun kaliteden ödün vermeyecek bir kulüp olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.