Aranızda Yeni Olan Bir Vatan Sever

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
Ben Kimim?
15 Den Fazla Forumda Bulunmuş Biriyim İnsanlara Çok Fazla Zararım Dokunmadı Bu Güne Kadar ( Vatan Sevmeyenler Hariç ) En Az 500 Kişiye Yardım Etmişliğim Var Eskiden Bu Formda Aktif Biriydim Bi Ara Saldım Ama Artık Kalıcı Olacak Şekilde Son Gaz Devam :D

Neden Bu Forum?
Diğer Forumların Aksine Burdaki İnsanlar Soru Sorduğumda Direk Yanıt Veriyor Mesela *********'De Çok Defa Soru Sordum Ama Direk Trash E Taşındı Bu Formda İse Ne Zaman Soru Sorsam En Fazla 15 Dk İçinde Yanıtlıyorlar

Kısaca Artık Kalıcı Şekilde Bu Formdayım
https://www.turkhackteam.org/konula...um-rehberi-turkhackteam.2040275/#post-9794459
Hosgeldin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.