Arduino Leonardo İle Nasıl Hile Yapabilirim?

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
610
91
Merhaba ben arduino leonardo ile fps oyunlarında hile yapmak istiyorum
Ör. CS:GO, VALORANT, APEX, FORTNİTE GİBİ

Bunu nasıl yapabilirim?

Çözüm
Şöyle açıklayayım:

Bir oyun oynarken anti hile sistemleri tıpkı bir antivirüs gibi sisteminizi tarar

Valorantta vangurad
CS:GO da VAC
Fortnitte Easy Anti Cheat

Siz C# veya Python kullanarak bir hile yaparsanız anti hile sistemleri bu hileyi bulur ve hem size hemde bazı durumlarda HWID dediğimiz banı atarlar bu HWID banını Easy anti cheat ve vanguard atabilir bu HWID ban yiyen cihazın biosu ekran kartı, işlemcisi, anakartı, rami kısacası tüm donanım parçalarının seri numaralarına ban atılır ve bu ban yemiş donanım parçalarından birini ban yememiş bir bilgisayara takıp oyuna girmeye çalışırsanız daha önce ban yememiş parçalarda ban yer Valrantta bu donanım BANI 3 ay sürmektedir

Benim ısrarla arduino ile hile yapmaya çalışmamın...

highfly

Katılımcı Üye
11 Nis 2021
410
306
gugava nzı HashlendiÇzünBklm
gerekli olan modelin atmega32u4 olduğu söyleniyor yani bunu alıp forumlardan biraz araştırma yaparsanız external bir aimbot kullanabilirsiniz diye biliyorum.
Ama sana tavsiyem bu çeşit hacklerle yorma kendini.
önce kod bilginin olması ve Arduino yu programramlayabilmen lazım.
Arduino yu bu çeşit bir hack için kullanıcaksan atmega32u4 çiplisini seç derim
Daha doğrusu bu tip external hacking de genelde bu çip kullanılımakta. İşine yaradıysa çözüldü olarak işaretlersen sevinirim :)

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
610
91
gerekli olan modelin atmega32u4 olduğu söyleniyor yani bunu alıp forumlardan biraz araştırma yaparsanız external bir aimbot kullanabilirsiniz diye biliyorum.
Ama sana tavsiyem bu çeşit hacklerle yorma kendini.
önce kod bilginin olması ve Arduino yu programramlayabilmen lazım.
Arduino yu bu çeşit bir hack için kullanıcaksan atmega32u4 çiplisini seç derim
Daha doğrusu bu tip external hacking de genelde bu çip kullanılımakta. İşine yaradıysa çözüldü olarak işaretlersen sevinirim :)
Ben zaten arduino ya aşinayım
İnterneti didik didik aradım ama bunu nasıl yapıldığına dair kesin bir bilgi bulamadım

Eğer arduino leanordada çalışan bir valorant hile kodu bulabilirsem arduino leanorda alıcam

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
610
91
Merak ettim, Arduino neden?
Py ya da c# ile yapılamayan neyi yapabiliyor ki bu konuda?
Şöyle açıklayayım:

Bir oyun oynarken anti hile sistemleri tıpkı bir antivirüs gibi sisteminizi tarar

Valorantta vangurad

Siz C# veya Python kullanarak bir hile yaparsanız anti hile sistemleri bu hileyi bulur ve hem size hemde bazı durumlarda HWID dediğimiz banı atarlar bu HWID banını Easy anti cheat ve vanguard atabilir bu HWID ban yiyen cihazın biosu ekran kartı, işlemcisi, anakartı, rami kısacası tüm donanım parçalarının seri numaralarına ban atılır ve bu ban yemiş donanım parçalarından birini ban yememiş bir bilgisayara takıp oyuna girmeye çalışırsanız daha önce ban yememiş parçalarda ban yer Valrantta bu donanım BANI 3 ay sürmektedir

Benim ısrarla arduino ile hile yapmaya çalışmamın sebebi bu bilgisayar arduino leanordo yu aynı anda hem mouse hemde klavye olarak olarak tanımlar yani hiçbir program çalıştırmadan ve %100 ban yememe rahatlığıyla hile yapabilirsiniz

Şimdi siz @Coderx37 yazılım ekibi asistanı olarak bana bu konuda yardımcı olucak mısınız.

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,740
2,557
Wrong Side Of Heaven
Şöyle açıklayayım:

Valorantta vangurad

Benim ısrarla arduino ile hile yapmaya çalışmamın sebebi bu bilgisayar arduino leanordo yu aynı anda hem mouse hemde klavye olarak olarak tanımlar yani hiçbir program çalıştırmadan ve %100 ban yememe rahatlığıyla hile yapabilirsiniz

Şimdi siz @Coderx37 yazılım ekibi asistanı olarak bana bu konuda yardımcı olucak mısınız.
Öncelikle açıklama için teşekkür ederim
atmega32u4 kartı ile ilgili"
Atmega32u4 32 KB'lık flash belleğe sahiptir (4 KB kadarı bootloader tarafından kullanılmaktadır). 2.5 KB SRAM ve 1 KB EEPROM'u bulunmaktadır."
Şeklinde bir bilgi buldum.
zannımca;
Arduino üzerinden oyunun pointerlerini manipüle etmek için yetersiz bir bellek boyutu.
Bana kalırsa başka tür -kendini mouse klavye- gibi gösteren donanım ürünlerini tercih ederek amaciniza ulaşabilirsiniz

İşin yazılım ayağında ise temel olarak kartta çalışan bir cheat engine düşünebiliriz
Ve yine bunun için arduino yerine farklı donanım birimlerini kullanmak daha faydalı olacaktır.

Fakat bu kart üzerinde de araştırma yapıp size iletirim.

Dmden telegram adresimi bırakıyorum duruma göre iletişim kurmak isterseniz yardımcı olabilirim.

Çözüm

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
610
91
Öncelikle açıklama için teşekkür ederim
atmega32u4 kartı ile ilgili"
Atmega32u4 32 KB'lık flash belleğe sahiptir (4 KB kadarı bootloader tarafından kullanılmaktadır). 2.5 KB SRAM ve 1 KB EEPROM'u bulunmaktadır."
Şeklinde bir bilgi buldum.
zannımca;
Arduino üzerinden oyunun pointerlerini manipüle etmek için yetersiz bir bellek boyutu.
Bana kalırsa başka tür -kendini mouse klavye- gibi gösteren donanım ürünlerini tercih ederek amaciniza ulaşabilirsiniz

İşin yazılım ayağında ise temel olarak kartta çalışan bir cheat engine düşünebiliriz
Ve yine bunun için arduino yerine farklı donanım birimlerini kullanmak daha faydalı olacaktır.

Fakat bu kart üzerinde de araştırma yapıp size iletirim.

Dmden telegram adresimi bırakıyorum duruma göre iletişim kurmak isterseniz yardımcı olabilirim.
Teşekkür ederim

Son olarak arduinonun 32 kb lık depolaması kafanızı karıştırmasın arduinoların depolama alanları artırılabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.