arkadaşlar acil yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan_demir

Yeni üye
1 Kas 2007
17
0
:confused:Arkadaşlar pc'yi açıyorum oturum açıyorum ve daha sonra masaüstü simgelerin hiçbiri görünmüyor ve müdehale yapamıyorum ....)))sağ tıklıyorum hiç bir şey yok güvenlik modunda açıyorum yine hiç bir şey yok...:confused:

6 Ocak 2007
196
0
HeR An HeRyE
KENDİ DİSKİNİ ÇIKAR BAŞKA PC YE TAK ORDA SCAN DİSK YAP YANNİ DOSYA ONARIMI YAP.
KENDİ DİSKİNİ DİĞER PC YE TAK VE İKİNCİ DİSK OALRAK GOSTER DAHA SONRA BİLGİSAYARIM VE SENİN DİSK UZERİNE GEL ORDAN DA DİSK UZERİNDE SAĞ TIKLA OZELLIKLER- ARAÇLAR-ŞİMDİ DENETLE-DİSK DENETİM SEÇENEKLERİNİNİ İKİSİNİ DE TIKLA DENETLESİN VE TARAMASI BTİİKTEN SONRA KENDİ PC NE TAK VE DURUM DUZELMESİ LAZIM :):) REP UNUTMA BAK BU İŞLEM 30YTL ONA GÖRE :)):))):)))
TURK HEACK TEAM HERŞEY FEDA OLSUN TURKHEACKTEAMSAĞOLSUN

6 Ocak 2007
196
0
HeR An HeRyE
arkadaşım adma diyor kı hiç mudahalee edemıyorum diyor bak demek kı windows desktopta sorun var onu da normal moddaa halledemez gunelık kıtle de halledemezz anacak dosya onarımı yapacak kı olacak ben gunde 50 tane pc de goruyorum bunu okemı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.