arkadaslar çok acil yardım istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deepsezz

Yeni üye
30 Kas 2008
8
0
s.a arkadaslar kiz arkadaşımın(nişanlımın) radyo sitesi var ve flat cast adminlerinden oldugunu söyleyen bir vatandaş nişanlıma msn de show yao yapmazsan adresini deiştiririm msn den resmini aldim onu çıplak yapıp ana sayfana koycam gibisinden tehdit etmiş ve adresini değiştirmiş ve kız arkadaşım korkudan üzüntüden krize girdi
bu arkadasın adresini ve kişisel bilgilerine ulaşmam lazım mail adresi var ve pcsinden konuşma kayıtlarını falan almamız lazım
savcılıga suç duyurusunda buluncam arkadaşlar yardımcı olursaniz çok sevinirim

deepsezz

Yeni üye
30 Kas 2008
8
0
allah razı olsun kardeş ama kayınbaba nın bu olanlardan haberi olmaması lazım nişanlımın daha fazla üzülmesini istemiyorum ondan dolayı

o vatandaş adres açmış ve flat castte radyo sitesinin adresini farklı bi linke çevirmiş orjinal linki duruyor ama erotik bi adres açmış ve bu link üzerinden görünmesi hiçte iyi değil gibi :(:(:(:(

Son düzenleme:

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
ksrdeş oncelıkle sıte ısmını sıll sıte lınkı vermek yasaktırr
bıde tam olarak ne yapmak ıstıyosunnn...
savcılığa suc duyuyrusunda bulunman ıcın engel ne
kız arkadasının bılgısayarına zaten konusmalar kaydoluyooo bunlar yeterlı olacaktır...

ayrıca bu sitede free bi site korkmana gerek yok işini bilen biri değildir...

Son düzenleme:

deepsezz

Yeni üye
30 Kas 2008
8
0
pardon kardeş :(

hemen silicem linki

şimdi en azınan o vatandaşın açtıgı adresteki linki iptal etmek istiyorumda onu engelleyebilirmiyiz

savcılıga başvuru yapıcam ama şimdi bu olanlardan kayınbabamda haberdar olursa die korkuyos :(

10 Haz 2009
159
0
Sevgili kardeşim kayınbaban öğrensede size niye kızsın sizin bir suçunuz yok ki ayrıca yavuzönderinde dediği gibi sadece msn adresini bilmen yeterli hiç vakit kaybetmeden bilgisayarındaki konuşmaları bir flash belleğe at ve git emniyete suç duyusunda bulun !

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş o linki kaldımak mümkün legal olmayan yollarla ama bunu sen yapamazsınn...
yapabileceğinn tek şey su anda savcılığa gitmek....
ayrıca ole fotoları çıplak yapıp koymakta kolay değill günde bunun gibi yüzlerce kişi blöf yapıo...
yapamıcağı seyı yaparım dıoo....
msnden caldığı fotoda zaten ufacık bı avatar...
sen rahat oll bısey olmazz...
olacak olsa bu zmana kadar yapardı...

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kardeş site olayında yardımı adminlerin olursa olur çünkü free host veren sitelerden alınan accountlarda pek bi açık bulamıyorumm ben... hemen yapabileceğimm bişey değill yani....
bide hergün bi çok kişi bu şekilde konu açıyo hepsinin peşine düşüp site hacklicek olsak kendi işimizi yapamayız... bizede biraz hak ver...
kolay gelsinn....

erotik sitenin günlük ziyaretçiç sayısıda 15 kişiyi gecmez kardeşş tasalanma okonudada... çünkü free alınan bi site

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.