Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ertug_gs1905

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
342
4
İSTANBUL
Arkadaşlar msn deki yazışmalarımın başkaları tarafından takip edildiğini öğrendimm lütfen yardım edin msn deki yazışmalarım takip ediliyorr.biraz araştırdım ve türkiyedeki msn kullanıcılarıının konuşmalarının takip edildiğini öğrendim avrupadaki bazı sitelerden bu erişime izin veriliyomuş.lütfen yardım edinn şimdiden teşekkürler

ertug_gs1905

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
342
4
İSTANBUL
Hayir Almanyadakİ Amcamin Msn De Kİmİnle Ne KonuŞtuĞumu Soylemesİ Uzerİne ÖĞrendİm AMERİKADAKİ ARKADAŞIMLA NE KONUŞTUĞU AYNEN NOKTASI VİRGÜLÜNE KADAR BANA GÖNDERDİ ŞOK OLDUM Maİlle Olsa KeŞke Benİm KonuŞmalarimi Takİp EdİyormuŞŞ Yardim Edİn LÜtfenn

ertug_gs1905

Katılımcı Üye
2 Eki 2007
342
4
İSTANBUL
ya peki ne yapabilirim lütfen yardım edin daha yeni format attım 2 tane anit virüs kullanıyorum kasrpersky2008 ad-watch casus yazılımları trojenleri engelleyen program 2 side güncell bana sadece bir internet sitesinden öğrendiğini yazdı bu yazışmalarımın başkaları tarafından gözükmesini engelleyen bir program yok mu

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
ewet dedigin gibi böyle birsey var türkiyede bazi arkadaslar genelde sinifer kullanir bu siniferin gelismisleri ile msn konustugun insanin baska kiminle konustugunu görebilirsin ve baska da ekraninda ne konustugunu ne yazdigini görme imkanin var

sinem_

Üye
22 Ocak 2008
84
0
bad microsoftun programini kullanan her bilgisayar kullanicisinin bilgisayarinda 1 acik 3 gizli ajan barindirdiklarini biliyor musun bu ajanin özelligi senin pc üzerinden yaptıgın tüm korsanliklari kaydediyor ve bu bilgileri microsofta gönderiyor ve microsofta sana önce uyari yapar ama sinirlari asarsan gerekeni yapa bilirler haberin olsun bu isler cocuk oyuncagi degil isin icinde ceza alma riskin var 5 yildan basliyor yakalanmadigin sürece hicbirsey olmaz fazla güvenme kendine :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.