Arkadaşlar idm kullanımını anlatın bi , sadece url adresi iniyor dosya indiremiom????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Esposito

Yeni üye
26 Ağu 2011
14
0
Arkadaşlar ben idm ile mesela bi dosya indirmek istiyorum , url ekleye tıkladığımda web adresini indiriyor yani o dosyayı indirmiyor peki dosya indirmek için nasıl kullanmak gerekiyor ????

Esposito

Yeni üye
26 Ağu 2011
14
0
kardeş , diyelim ki 100mb lik bi program indiricem , idm yi açıyorum idm de sol üstte url ekle varya , oraya tıklıyorum url yi ekliyor ama sadece websiteyi indiriyor 16kb boyutunda , asıl programı indiremiyorum .... yardımcı olursan minnettar kalırım

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
kardeş , diyelim ki 100mb lik bi program indiricem , idm yi açıyorum idm de sol üstte url ekle varya , oraya tıklıyorum url yi ekliyor ama sadece websiteyi indiriyor 16kb boyutunda , asıl programı indiremiyorum .... yardımcı olursan minnettar kalırım

sadece web sitesinin o indirme urlsini kaydediyor bendede öle oluyor harbi bi çözümü varda bazen öle aksaklıklar programdanda sitedende kaynaklanabiliyor

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
url ekle dedigimizde benimkindede site adresini indiriyor benimkide full ,yani onla alkası yok, url eklediginde site iner bu böyledir,müzik açıldıgında alttan ztn indirilmisinmi diye ıdm nin yazısı çıkar , aynı şey videodada geçerlidir, url kısmını kullanmana gerek yok ,ha dersinki bende o ıdm nin yazısı çıkmıyo ozaman ıdm playerin tarayıcındaki indirmeleri yakala seçeneginden ayarlicaksın kolay gelsin. . .

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
yapacağın iş o siteye girmek ve istediğin şeyin dowlonduna tıklamak örnek wereyim mesala video indiriceksin öncelikle videoyu izleyecekmiş gibi yapacaksın play'e tıklıcan sonra 2 - 3 saniye sonra internet dowlonder manager video dosyasını indir buna benzer bi yazı gelecek ona tıklıcan bakıcanki iniyo ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.